Потроху, потроху в Україні перемагаэ здоровий глузд. Дійшла справа і до святкування Різдва. Нарешті на державному рівні прийнято рішення святкувати цю подію, як і годиться у здрових людей, з 24 на 25 грудня.
Взагалі 2017 рік був знаменним щодо релігійного життя. Президентом України Петром Порошенко був підписаний указ про святкування 500-річчя Реформації в Україні. Хоча нашу країну і суспільство складно назвати протестантським, все ж є в Україні церкви, які вважають себе такими. Традиційно це лютерани, реформати, баптисти, п'ятидесятники, адвентисти і харизмати.
І ось дивлюся я різдвяний концерт на Софіївській площі в Києві. На ньому з різдвяними привітаннями виступають представники влади як державної, так і духовної. Духовну владу представляють керівники і представники релігійних об'єднань. Серед них природньо немає православних, так як з астрономією у них туго, тому світловий день на їхню думку починає збільшуватись з 6 на 7 січня. І Різдво вони вперто святкуватимуть саме в цей період. Але інші церкви України з наукою згодні, так як вірять в Бога розумного і логічного. Тому представники інших конфесій вийшли на Софіївську площу привітати народ України з Різдвом. Вислухавши кожного, задав собі питання, а хто ж з них протестант і реформатор? З представниками влади все зрозуміло, їм за посадою належить такими бути. Але по відношенню до представників церкви у мене невизначенність. На мою думку це католики. Ось самі подивіться і переконайтеся. У чиєму виступі більше Євангелія, а в чиєму загальні фрази і банальності?
Протестант по походженню.
Click to view
Протестант по посаді.
Click to view
Не протестант, але з здровим глуздом.
Click to view
Протестант по роду діяльності та за посадою.
Click to view
Протестант? Щось дуже в ньому навіть не радянське, а навіть "совецьке". В такомустилі виступали голови колгоспів.
Click to view
Протестант за походженням. Але навряд побачити в цьому дух реформації.
Click to view
Ось це і є протестант по духу, на мою думку.
Click to view