Верхня палата німецького парламенту, Бундесрат,
схвалила закон, що зобов’язує великі компанії впровадити 40% квоту для жінок у раді директорів.
Цей закон запропонувала опозиційна Соціал-демократична партія, його підтримали також Зелені і Ліві, але в консервативних партіях, що формують нинішній уряд, думки з цього приводу розділилися. Частина була за
(
Read more... )
Щодо міграції в Німеччині:
"Впервые за последние 24 года из Германии выехало больше людей, чем поселилось в стране, сообщает DW-WORLD. Такие данные содержатся в отчете о миграции за 2008 год, который представило правительство страны.На постоянное место жительства в ФРГ в 2008 году въехали 682 тысячи человек, в то время как за ее пределы выехали 738 тысяч.Согласно статистическим данным, приток иммигрантов в Германию остается примерно на одном и том же уровне последние несколько лет, хотя в начале 1990-х в страну ежегодно переселялось более одного миллиона человек. При этом эмиграция стала самой высокой за последнее десятилетие.В предыдущем аналогичном отчете, который содержал данные за 2007 год, сообщалось, что в Германию переселились почти на 44 тысячи человек больше, чем уехали из нее.Доля иностранных граждан, постоянно проживающих на территории Германии, практически не меняется с середины 1990-х годов, оставаясь на уровне 8,8 процента. Среди живущих в ФРГ иностранцев по-прежнему больше всего турок (25,1 процента). Еще около 35 процентов иностранцев имеют паспорта стран Евросоюза.В последние годы Германия последовательно вводит новые правила для интеграции иммигрантов в немецкое общество. Так, в ноябре 2009 года стало известно о том, что прибывающие в страну мигранты будут обязаны подписывать так называемые "контракты об интеграции". Этот документ подразумевает обязательство иммигранта понимать и уважать ценности ФРГ - в частности, свободу слова и вероисповедания, а также принцип равноправия мужчин и женщин. Кроме того, обязательным для легализации в ФРГ становится знание немецкого языка.По материалам: http://www.epochtimes.ru"
Щодо колективної відповідальності за чужі борги в німецьких ОСББ - це зі слів одного мого френда, який там живе. Якщо бажаєте, запрошу його сюди - хай сам розповість.
Хоча це цілком відповідає лівацькій практиці ведення дискусій - факти, що не вписуються в їхній світогляд, треба вважати фальшими. І по можливості їх забороняти.
Reply
все, що ви пишете - казки.
>це зі слів одного мого френда, який там живе.
я теж там живу. тільки це нерелевантно: є дуже багато «русіше дойче», які живуть в Німеччині 20 років, і не знають базових речей, типу як купити квиток на залізницю. тому, те, що ваш френд розповідає казки, абсолютно не суперечить тому, що він живе.
>Хоча це цілком відповідає лівацькій практиці ведення дискусій - факти, що не вписуються в їхній світогляд, треба вважати фальшими. І по можливості їх забороняти.
ггг. а навпаки ні? ви, відповідно, вважаєте маячнею все, що кажу я, бо це не вписується у вашу картину світу.
так от, запам’ятайте: комунальні послуги і оренду за тих, хто сидить на соціальній допомозі, платить Agentur für Arbeit (це називається Wohngeld), напряму лендлорду, тому ніяких боргів у цих людей бути не може. Це, до речі, одна з причин, чому деякі лендлорди люблять безробітних: за них платить держава, а квартиру можна особливо не ремонтувати, бо державі пофіг.
Reply
Leave a comment