China miracle

Jan 11, 2008 11:11


© ::::

Свого часу на єбеї замовив собі чудо китайскої телефонної промисловості Anycool t808 (хто в курсі, Самсунг в Китаї розповсюджується під маркою Anycall, тобто тут піратять навіть у майже співвітчизників
Чекав понад два тижні.

Приїхав телефон як раз за декілька днів до НР.


Отже, давайте почнемо з вад:

Фотєк там лайно, з обіцяних 1.3 мегапікселя є тільки VGA, але на контакти цього досить.
Русифікація жахлива. ПОВНІСТЮ ЖАХЛИВА (Стройте Номер - Build Number, Красное ВЕДОМОЕ высвечивание - Red LED flashing, Правильный - це Ok, тощо). Тобто перекладали машинним перекладачем.
Немає яви.

Це і є всі вади. Все хороше під катом:

Здоровенний сенсорний екран, яскравий. Дуже гучний динамік (використовується на 2 гучності з 7, причому гучність 2 голосніша більшості телефонів що я користувався, на гучності 7 - взагалі труба). Читалка електронних книг працює чудово, коли вперше засовуєш туди книгу, вона читається секунд 15 (це 500 кб. текст), а потім відкривається миттєво (на картці створюються тимчасові файли). Може працювати в режимі веб-камери, але я цей функціонал не протестував.

Радіо працює ідеально, можна використовувати як радіоприймач - гучності вистачає. З телевізором гірше: немає нашої телевізійної сітки, тому використовую сітку Китаю та В’єтнаму (всі інші не проходять за форматом звуку), але в цьому випадку є приколи з пал/секамом і більшість каналів показує ч/б. Кольорові тільки такі: Віка (місцевий черкаський), М1, ICTV, CTB і ще щось, забув вже.
Відеоплеєр підтримує формат 3gp та mp4, але останній я не знаю як кодувати правильно, у мене деякі кліпи що я качав граються, деякі не граються. На повний екран не завжди тягне процесор і іде жахлива розсинхронізація звуку та відео, хоча те що записував вбудованою камерою синхронізується добре, спробую зробити аналіз кодеків та спробувати закодувати фільм в цей формат.

А, так, вбудованої пам’яті там 196 кб (не мегабайт, кілобайт), але є картка на 256 метрів мікроСД. Ставив 1024 метра - нормально. Більше просто немає в наявності.

Дві іграшки - одна якесь лайно, інша - чудова пірацька копія bejewelled (неймовірна вбивця часу), тобто з іграшками скоріше гаразд. Є п’ять будильників, налаштовуються дуже добре (можна вибрати одноразово, щотижнево, щоденно, в вибрані дні тижня), причому будильники дзвонять так що прокинуть стопудово. Є конвертор валют, конвертор розмірів та величин (фунти в кілометри та барелі в кілограми, хе-хе), задачі та календар. Меню трохи хаотично організовано але до цього звикнути легко.

Телефонна книга стандартного гатунку, обмеження - фото на контакт повинно бути не більше 20 кб, в довіднику не більше 500 телефонів.
До речі, є чорний список дзвінків, щоправда тільки на п’ять телефонів (хочу подивитись чи буде він блокувати спам-sms).

О, і користуючись нагодою хочу спитати, чи є можливість якось вирубити у Вільного Лайфа ці придурасті #@%*#&$*! спам-смс? Мені не треба ані мелодій, ані гороскопів, навіть не треба знайомитись з дівчатами. Задрали!

Вводити кирилицю можна двома способами: 1. З клавіатури (ну я не знаю як це робити коли не підписані клавіші, хіба що піти до гравера чи видряпати голочкою), з віртуальної клавіатури, тицяючи стилом.

До речі про стило. Телефон обладнаний сенсорним дисплеєм. Це з одного боку не має особливого сенсу (все можна робити з клавіатури), а з другого боку - доволі зручно, замість десяти натискань на кнопку вниз, тицьнути в потрібний пункт меню пальцем. Стило потрібне тільки для вводу тексту. Ніби-то є якийсь рукописний ввід, але я його не перевіряв (і є в мене сумніви щодо кирилиці).

Дві сімки працюють одночасно чудово. Виклик на потрібну сімку відбувається після натискання відповідної кнопки “подзвонити” (є кнопка A і кнопка B). Конфлікт дзвінка під час розмови вирішується правильно: можна вибрати на якій лінії розмовляти, переключитись, неактивна лінія ставиться на холд.

Зі звичайним обсягом розмов, батарея живе близько трьох діб, що для двох сімок дуже добре, враховуючи що водночас працюють два радіомодуля. О, майже забув! В комплекті йде ДВІ батареї, причому зарядний пристрій може водночас заряджати не тільки телефон, але й додаткову батарею. Взагалі зарядне зроблено так: відкидуються дві ножки щоб вставляти в розетку, є виємка під батарею і гніздо USB. Шнурок USB для компа можна вставляти чи в комп, чи в зарядку.

Ну і якщо є ще якісь питання, питайте.

p.s. Фотки не мої, потирені в єбей-юзера fantastic.fun



Як ви бачите, є місце для двох сімок і картки мікроСД.



Меню. Висунута телевізійна антена.

upd. Зараз з’явилися телефони з нормальною русифікацією. І це добре.

Життя, Технічне

Previous post Next post
Up