Война, которую называют в Украине АТО. Впечатления от посещения Киевского музея.

Jan 22, 2015 18:55

Оригинал взят у bruchwiese в Война, которую называют в Украине АТО. Впечатления от посещения Киевского музея.
В Национальном военно-историческом музеи Украины появился зал с экспонатами войны на Донбассе. Той войны, которую официально называют непонятной аббревиатурой АТО. (З 10 грудня 2014 року у приміщенні Національного військово-історичного музею України свою роботу розгорнула виставка “Герої не вмирають!”, присвячена подіям на півдні та війні на сході України з березня 2014 року - та наші дні 2015 року - (АТО).

Пару дней назад имел возможность посетить и сфотографировать. Сама выставка начинается с улицы - там находятся некоторые экспонаты (в том числе знаменитый ИС-3, который был снят террористами с пьедестала, двигатель которого был запущен, а сам танк использовался в качестве психологического оружия и тарана - само орудие демилитаризовано). К сожалению, показать не могу - шел мокрый снег и фотографировать было немного несподручно. А вот то, что находится внутри...

Приглашаю посмотреть.
1.


Оригинал взят у reklammer в Война, которую не называют войной. Впечатления от посещения одного музея.


2.


3.


4.А вот как выглядит кузов автомобиля при попадании "града". Это к спорщика о том, что же посекло автобус под Волновахой...


5."Град" и "Ураган", сравнение.


6.


7.Еще один ракурс


8.Путлер капут!


9.Уголок террористов. Там же - подарки из военторга...


10.Ахтунг зольдатен уд официрен... Кстати, написано очень грамотно, да...


11.Кстати, та самая МОН-50.
Снаружи...


12.И изнутри...


13.С полей сражений.


14.Штык-нож вплавлен в растекающийся двигатель БМП (тот самый, который напечатан на баннере)


15.За стеклом - личные вещи воинов.


16.Результат подрыва на той самой МОН. Хозяин обмундирования погиб...


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23. Кевларовые каски и попадание "града"


24.


На виставці відвідувачі зможуть побачити особисті речі загиблих українських героїв: командира 11-го батальйону територіальної оборони “Київська Русь” Олександра Гуменюка; спецназівця, який врятував м. Маріуполь від російського вторгнення, полковника В`ячеслава Галви; наймолодшого загиблого вояка 18-літнього Георгія Тороповського; афганця та чорнобильця, добровольця батальйону “Айдар” Миколи Личака та інших військовиків. Крім того, у вітринах представлені речі, які належать живим учасникам подій, зокрема командиру морського тральщика “Черкаси” Юрію Федашу, а також десантникам, мотострільцям, нацгвардійцям із різних військових частин.

До того, в експозиції буде широко представлено предмети, що зібрані на місцях боїв у районі кургану Савур-Могила і м. Іловайська Донецької області пошуковою групою ВГО “Союз “Народна Пам`ять” та нашого Музею. Експозиція супроводжується докладним звітом про роботу пошукової групи Національного військово-історичного музею України - ВГО “Союз “Народна Пам`ять” про пошук і вивезення тіл загиблих українських героїв протягом вересня-листопада 2014 р.




Відкриття виставки відбулося 10 грудня 2014 року о 15.00 за адресою: Національний військово-історичний музей України, м. Київ, вул. Грушевського, 30/1.

Довідки за телефонами: (044) 280-06-00, 284-62-12, електронна адреса: info@nvimu.com.ua



Трагічна загибель співробітника музею

21 листопада 2014 року, в зоні проведення АТО на Сході України захищаючи Україну, загинув Всеволод Воловик (позивний "Сєва"). "Всеволод був професійним військовим розвідником. Людина-легенда. Професіонал з великої літери. Провів 45 діб в полоні у ЛНР, вирвався звідти лише тому, що вони так і не дізналися, хто він. У житті - веселий, жартівник, спортсмен, виглядав значно молодше за свої під п'ятдесят, був зворушливо закоханий у дружину... Коли він повернувся з полону, вона тиждень не відпускала його руку", як кажуть товариші по службі.

Більшість експонатів виставки «Афган: солдати війн не починають...», що була відкрита напередодні відзначення 25 річниці виведення радянських військ з Афганістану у нашому музеї, були надані Всеволодом Воловиком.
Вічна і світла пам’ять Герою!

25.


26. Слева на постере - сгоревший Т-72 БМ, танк государства, которое не воюет на территории Украины...


За проведенную экскурсию выражаю благодарность сотрудникам национального военно-исторического музея Украины. Более подробно ознакомиться с музеем, расписанием работы, выставок можно на официальном сайте

image Click to view


музей, Украина, военно-исторический, военный музей

Previous post Next post
Up