Жителі Чикаго пережили третій за інтенсивністю снігопад у історії міста.
Інколи номери більш красномовніші, ніж описи:
61 см снігу випало
Пориви вітру сягали 112 км/год.
190 тисяч будинків зілишились без електроенергії.
900 автівок було заблоковано на одній з найголовніших вулиць міста.
5 ліній електропотягів було закрито.
400 тисяч учнів два дні не відвідували школи.
1596 дзвінків, пов"язаних з погодою, отримано поліцією.
1800 польотів було відмінено.
98 світлофорів не працювало.
Особисто мене, як людину, що більшу частину свого життя прожила в Україні, вразила надзвичайна організованість і активність. Дороги чистились практично безперервно, наскільки це було можливо (часом замети утворювались через 5 хвилин). У нульовій видимості поліція і медична допомога працювали на витривалість. Водії дуже ввічливі, зупинялись та допомагали загрузшим, пропускали на перехрестях. Через 5 годин після закінчення снігопаду було почищено практично всі головні вулиці та багато другорядних. Ніхто не загинув. Основна небезпека - замети, які подекуди сягали 2 метрів висотою і утворювались дуже швидко.
Єдині, кому сніг у радість - дітлашня.
Ще одна особливість - місто платить приватним особам з відповідними автомобілями від 50 до 100 доларів у годину за розчистку снігу. Тому часто власники потужних "джипів" їздять з "плугами" цілу зиму. Такий підхід дуже виручає, коли власних потужностей не вистачає, та й не потрібно нагромаджувати техніку і людські сили, що буде простоювати більшість року. Водіїв авто для збирання сміття теж було використано для очистки вулиць (як і самі машини).
Що не сподобалось - нагнітання паніки. Хоча, може це і правильно, такий спосіб боротьби з лишнім народом на вулицях. І ще одне: ну як ти вже випхався у сніговий шторм на вулицю - кинь собі в багажник лопату.... ну ж не в руках нести, ну шо за люди )))