haha nee was lief kindje! maar hij wou de *boks* niet doen met me! Hij wou me alleen maar slaan! :| Maar toch wel lief kindje! :P Ik had vroeger ook zo'n dope tuinbroek
Huh? En nu volg ik jou niet meer! Volgens mij moet ik ingeburgerd worden! (of is dit "welkom in de wondere wereld van Daphne"? :P Geef je ook cursussen? :D
anyway. je zei dat het jongetje niet widle boxen maar slaan. dus ik denk, heb je m een slaan-box geleerd? :P nevermind achteraf geleuter. weetje wel, je kant tege elkaar slaan. een soort... op middelhoogte "high" five. of ben ik je nu helemaal kwijt? ;)
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Beter nu dan later! White homies 4 life! :D
Reply
maar hij wou slaan? kan je toch met vlakke hand weet je wel? binnenkant, buitenkant en dan een piero-et (a)
Reply
Reply
anyway. je zei dat het jongetje niet widle boxen maar slaan. dus ik denk, heb je m een slaan-box geleerd? :P nevermind achteraf geleuter.
weetje wel, je kant tege elkaar slaan. een soort... op middelhoogte "high" five.
of ben ik je nu helemaal kwijt? ;)
Reply
Reply
Leave a comment