3-4 жовтня, скромна чарівність чернігівських парків

Sep 16, 2015 10:36


Те, про що ми давно мріяли. Множимо осінь на два. З Шевченковим барильцем та й заночуємо в Качанівського.


Качанівка, Тростянецький дендропарк, Соктринці, Соколиний хутір та Ічнянський національний природний парк, все в одному турі.

День 1
- Збір групи, виїзд із Києва
- Переїзд у Сокиринці
- Екскурсія в Сокиринський парк - англійський ландшафтний парк з озерами, парковими спорудами, скульптурами
Сокиринський архітектурно-парковий комплекс  створений на початку 19 ст.
У 1823-1829 роках прилуцький полковник Павло Ґалаґан спорудив в Сокиринцях за проектом архітектора Павла Дубровського величний мурований палац на 60 кімнат в стилі ампір з високим декоративним куполом. Водночас садівник-австрієць Бістерфельд розбив навколо палацу великий ландшафтний парк з альтанками, церквою і каплицею, греблею і двома мостами. У палаці була велика мистецька галерея (вона стала основою для заснування Чернігівського художнього музею), унікальна коштовна колекція посуду і зброї. Тут діяв кріпацький театр і хор. Через це Сокиринці колись називали «українським Парнасом».
- Обід
- Переїзд у Тростянець
- Екскурсія в Тростянецький дендрологічний парк.
Тростянецький парк - видатний ландшафтний парк України, територія якого складає понад 200 гектарів землі. Особливістю парку є те, що в його центрі, на фоні лісового масиву, знаходиться гірський куточок з високими пагорбами й озерами.
Своє життя парк розпочав у 1834 році. Сьогодні це дендрологічний парк НАН України. Іван Скоропадський, якому й завдячує своїм життям парк, був великим любителем природи та архітектури, а тому намагався поєднати це в садово-парковому мистецтві.
- Переїзд у Качанівку, поселення, вільний час, вечеря (проживання я у  готелі при Качанівському національному музеї - заповіднику)
* факультативно - відвідування «Соколиного хутора»
День 2
- Сніданок, виселення
- Екскурсія Національним історико-культурним заповідником «Качанівка»
Маршрут включає ознайомлення з історією Качанівки, огляд парку (альтанка М.І. Глінки, човнова пристань, «романтичні» руїни, ландшафтний район «Пуста криниця», дуб М. Гоголя, шевченківські місця, господарський двір та Георгіївська церква).
В 2011 році виповнилось 30 років Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка». Заповідник існує на базі дворянської садиби кінця ХVІІІ - поч. ХХ ст. Унікальність Качанівки  полягає в тому, що на території України вона є чи не єдиною комплексно збереженою пам’яткою своєї епохи.
В своїй структурі заповідник «Качанівка» є унікальним,  поділяється на дві взаємно інтегровані частини: паркову та архітектурну. Качанівський парк - пам’ятка садово-паркового мистецтва кін. ХVІІІ - поч. ХХ ст., який має площу 568,63 га, з них 125,5га - це водне плесо чарівної річки Смош, на берегах якої і розкинулася качанівська садиба.
- Переїзд до Ічнянського національного природного парку, екскурсія екологічною стежкою
- Обід на природі
- Переїзд до Києва
Вартість подорожі: 790 грн з особи (для учасників клубу)
Включено:   трансфери, екскурсії, супровід, страхування, ночівля у  готелі при Качанівському національному музеї - заповіднику
Не включено:  харчування
Реєстрація: dobre.poixaly@gmail.com

заповідники, тури вихідного дня, Чернігівщина

Previous post Next post
Up