А где же место Linux и вообще открытого программирования во всей этой картине? Вы об том даже не узнаете. Она скроется внутри устройств Sony. Ее не будет видно и слышно, но именно она заставит все работать. Она проникнет в сотовый телефон, который одновременно будет связывать все остальные ваши электронные штучки, если вы окажетесь вне пределов своей локальной беспроводной сети.
Вот увидите. Это просто вопрос времени. И денег.
На одному диханні (і ціною двох годин робочого часу) проковтнув
Just For Fun Лінуса Торвальдса. Книжка читалась як гарна казка про прекрасні години роботи, коли в захопленні непомітно минає час, а потім, озирнувшись назад, завмираєш від враження тим, що було зроблено - опис чотирьох місяців становлення Лінукса як системи прекрасний.
Щодо епіграфу, то досить цікаво подивитись на нього у ретроспективі десяти років (книжка писалась приблизно у 2000-му, як я зрозумів). І передбачення Торвальдса, - на рідкість парадоксальне (лінукс-який-непомітність-і-зручність, що тоді не могло не звучати оксюмороном), - не менш парадоксальним чином справджується: той самий, страшний і консолистий лінукс непомітно уклався у телефони (Андроїд) і спрощені комп’ютери-для-користувачів, нетбуки (в уособленні Google Chrome OS), про що десять років тому навряд чи можна було подумати.