Про пожежі

Mar 26, 2018 16:37


Я двічі потрапляла в пожежі. Один раз коли вчилась в інституті. Після того, як почав відчуватись запах, ми ще хвилин 10, а то й 20 сиділи в аудиторії (була пара). Коли задимлення стало сильним, нас вишикували і вивели колоннами через евакуаційні виходи. Надворі нас порахували і розпустили по домах. Ніхто не постраждав, паніки не було.
Другий раз був, коли я вже викладала. В аудиторії загорілася проводка, на яку хтось поклав пляшку. Студенти вийшли самі, я вийшла за ними і знеструмила аудиторію, де загорілося (з другої спроби, спочатку знеструмила щось інше). Ті секунди, коли я шукала потрібний рубильник, були дуууже довгими. Пляшку потім загасив інший викладач, який прибіг на дим, а мені потім дісталося від завкафедри (хоча проводка у нас горіла регулярно, та й пляшки бували).
Це я до чого.
Всім варто повторити загальні дії при пожежі.
НЕ ПАНІКУВАТИ. Якщо ви будете залишатись спокійними, людям поруч це легше буде зробити. Якщо таких буде багато, то можливо вдасться запобігти поширенню паніки. Паніка як виникає, так і зникає.
Більшість персоналу організовано виводить людей. Вийдіть самі і виведіть близьких.
Меншість відключає електрику, якщо вона не відключається сама, і дзвонить пожежним. Гасити вогнище треба по можливості, це не обов'язково.
https://kyivcity.gov.ua/content/pamyatka-shchodo-diy-u-razi-vynyknennya-pozhezhi.html
http://nmc-chernihiv.net.ua/pamyatky/dlyapidpryemstv/133-diipracivnykivprypozhezhi

памятка

Previous post Next post
Up