Уроки Майдану.

Dec 03, 2010 13:50

Вже на цю тему добре написала Білозерська. Я не погоджуюся лише з оцінкою результата як програшу. Це виграш. Але хто і коли отримував УСЕ від перемоги?

Тому варто казати про уроки. Головний урок цього Майдану це недоречність спроби протидії владі без опозиційних політиків і без яскравого одноосібного лідера. Це все банальні аксіоми військовиї справи, що виразилися в простих правилах: "Краще паганий генерал, ніж ніякого", "Краще один паганий генерал, ніж два добрих". Якщо вже балакати про поразку, то треба казати про чергову поразку "противсіхів", які стояли у керівництві цього Майдану. Інша частина керівництва була з колишніх регіональних активістів. Власне, я, маючи добру інформацію з першоджерел не був налаштований дуже оптимістично, але жива практика довела, що маси налаштовані проти цієї влади. А отже наступний Майдан незабаром. Та й погода річ не остання. Осіння компанія пройшла удачно. Будемо готувати весняну.

В історії вже таке було. Після низки невдач в Хрестових Походах знайшлися ідіоти, що стверджували, що ці невдачі пов'язані з тим, що головують військові, що переймаються не вірою, а грабунками, а мають вести перед екзальтовані жебраки, містичні монахи та попи. Навіть вдалося організувати величезні натовпи зі всієї Європи і відправити їх до Святої Землі. Доля тих хрестоносців була зла. Одних, здебільшого дітей, доправили до Генуї, там посадили на кораблі і далі в Алжирі продали в рабство. Інші таки доперлися до Константинополя, після чого православні брати озброїли їх корогвами, посадили на кораблі, скинули в Малій Азії, після чого легка турецька кавалерія без проблем усіх "хрестоносців" перерізала.

майдан, історія

Previous post Next post
Up