сериал "Московия - тупиковая ветвь цивилизации" (ЗАХВАТНИЧЕСТВО МОСКОВИТА)

Feb 16, 2008 12:03

 
ЗАХВАТНИЧЕСТВО МОСКОВИТА[1]

Внешние проявления московского захватничества (агрессии) объясняются захватнической политикой московитов (царей и правителей). Но необходимо глубже изучить внутренние импульсы, узнать сам источник московского захватничества, увидеть те глубинные силы, которые порождают и подживляют его. Таких сил несколько.

Московия ( Read more... )

колониальные захваты, Московия

Leave a comment

deratisator January 21 2015, 08:54:23 UTC
1922 р. - В.Ленін-Бланк підписує "Декрет об изъятии церковных ценностей". 3 розбоєм, який після цього почався, не йдуть у порівняння ніякі монголи. Повний перелік вкраденого, вивезеного, знищеного займе кілька сот сторінок. Ось незначна частина того, що вони забрали лише з Києво- Печерської лаври: срібні золочені царські врата з двох церков; 54 Євангелії у срібному та золотому оздоблені, осипані коштовностями; 20 напрестольних хрестів (один з них золотий-дарунок гетьмана 1.Мазепи, вагою 7,5 кг); 18 ручних хрестів, деякі з чистого золота вагою по 2 фунта, прикрашені діамантами та іншими коштовними каміннями; понад 50-ти срібних та позолочених святих чаш (дари царів та гетьманів); 8 срібних та позолочених дарохранительниць високої художньої роботи та вартости (одна з них вагою 13 кг., оздоблена діамантами, друга вагою 45 кг., визолочена); 10 митр, одна з них належала Петру Могилі, з чистого золота, вагою близько 2,5 кг., оздсблена діамантами, перлинами, смарагдами, сапфірами; риза ікони Успіння, шедевр ювелірного мистецтва, у якій було 2 кг золота та безліч коштовного каміння... Продовжувати цей перелік можно ще на багатьох сторінках. Перед руйнуванням Михайлівського Золотоверхого монастиря були зняті мозаїки 12 ст. і вивезені в Московію. Одна з кращих робіт - Дмитро Солунський - опинилась у Третяковській галереї. Скарб старовинних монет загальною вагою золотих монет 25 кг., а срібних талярів - 288 кг, знайдений в кінці 19 ст. під час ремонтних робіт Успенського собору Києво-Печерської лаври, опинився в Ермітажі. Наша найдавніша книга, Остромирове Євангеліє, написане у 1056-57 pp. у Києві дяком Григорієм на замовлення посадника Остромира, знаходиться в С.-Петербурзі (б-ка ім. Салтикова-Щедріна). В музеї та книгозбірні Москви вивезені з України також: ізборник Святослава (написаний в Києві 1079 p. дяком Іоаном), де є знаменита мініатюра із зображенням сім'ї Київського князя Святослава; Мстиславове Євангеліє (Київ, 1117 p., Олексій Лазаревич); Добрилове Євангеліє з Волині, багате мініатюрами, в яких виразно проглядають українські типажі. Безцінні знахідки з Чорної Могили на Чернігівщині (їх ілюстрації-у всіх підручниках з історії та археолоґії) - в Ермітажі...
24 травня 1964 - умисний підпал Публічної Бібліотеки АН УРСР у Києві; протест громадськості (самвидав-матеріал «З приводу процесу над Погружальським»)
26 листопада 1967 і 14 грудня 1967 - умисні підпали Видубицького монастиря в Києві
Літо 1971 - нищення могил українських січових стрільців на Яновському цвинтарі у Львові

Reply

iskra0000 January 21 2015, 09:07:49 UTC
скажите что вы курите?
вы патриот Австрии? потому что "заборона в окупованих російською армією Галичині та на Буковині " потому что по другому эту ахинею не объяснить. Очень переживаете о том, что Россия оккупировала австрийские земли?
Расскажите лучше нам как как укры вырыли Черное море, а злые москали унижали и уничтожали украинский народ так, что территория Украины и расселения украинцев под властью москалей стала в несколько раз больше той, которая была после Перяславской Рады.

Reply

deratisator January 21 2015, 09:48:57 UTC
==Расскажите лучше нам как как ... злые москали унижали и уничтожали украинский народ ==
А зачем? В тексте уже кое-что есть. Усваивайте азы.
"Тренируйся на кошках" (с)

Reply

iskra0000 January 21 2015, 09:54:53 UTC
то что есть в тексте это про то как укры копали черное море , и галицийские патриоты Австрии переживают про москальскую оккупацию. (кстати, про массовые убийства австрияками сторонников России в Галиции, вопрос не раскрыт)

Reply


Leave a comment

Up