Tis alweer bijna voorbij t weekend, maar t was zeer geslaagd :-)
2 avonden niet voor 4 uur in mijn bed ;-)
vrijdagavond cyberia, moest alleen heen :-s maar gelukkig reden lexie en roel mee terug dus dat scheelde.
Was op tijd gegaan anders maakte ma zich te veel zorgen, moest der ook smsen zodra ik binnenwas. nog bijna vergeten :-s verder wel wat bekenden gezien :-) caatje en Doron, Roeland, Anna en eindelijk Lexie en Roel! :-) was heek gezellig alleen toen ik met ingrid in gesprek was voelde ik me ineens beroerd worden alsof ik zo van mijn stokkie kon gaan :-s toen effe wat gedronken en gaan zitten en t ging wel weer :-)
nog effe gedanst en gezellig met lexie gekletst. Maar ik had t verder wel gezien en was moe. Dus rond 2 uur lexie opgezocht of ze mee wilde gaan. toen hebben we nog effe buiten gewacht op roel. Ondertussen der cadeautjes gegeven en gelukkig ze vond ze leuk :-D t mooite vond ze het schattige kleine kleerhangertje ;-)
maar wat zijn sommige mensen hypocriet zeg! Natalie onze grote vriendin was er ook, ik stond op een gegeven moment bij de garderobe te wachten en ik hoorde der al van beneden aan de trap aandenderen. Ze had een hekel aan wachten en zat al tegen een gozer aan te kankeren dat die der voor moest laten omdat ze o zoooo belangrijk was. liep me toen al aan der dood te ergeren en ik wilde zo snel mogelijk weg daar, maar shit ze had me gezien en indien ik bijna aan de beurt was, was ze ineens zo poeslief "ow wat zit je haar leuk" (mag ik een teiltje) en toen stond ze achter me. jaja beroemd, als je t mij vraagt eerder berucht. hypocriet wijf nooit zegt ze iets maar dan weet ze je wel te vinden!gelukkig heb ik der verder heel de avond niet emer gezien alleen toen we buiten aan t wachten waren en lexie der cadeautjes uit aan t pakken was kwam ze weer en natuurlijk moest ze de cadeautjes zien.ze was stoned als de pest en roel had t daar blijkbaar nie zo op, hij maakte de opmerking tis een schat van een meid, maar die harddrugs... toen heb ik maar een opmerking ingeslikt.
Zaterdag Salsa-avond in Tilburg, Son en ik zijn er in een keer naartoe gereden. wie zegt dat vrouwen niet kunnen kaartlezen ;-) was een hele mooie en vooral grote club "la vida" de zaal was heel groot en had verdiepingen (
http://www.la-vida.nl/IMG/00_foto_compilatie.jpg) en er was een liveband die de sfeer ook heel goed deed. er werd verder veel afwissellender gedraaid als in de El palacio. veel meer afwisseling dan alleen Salsa, ook veel Merengue, Bachata, Zouk en wat lekkere freestyle :-)
t was dress to impress, amar dat viel wel mee, ik had een hoed opgezet die me nog een hele leuke merengue opleverde met een of andere vent. hij kwam er ineens tussen toen son en ik aan t Merenguen waren ;-) voor mijn doen wel veel gedanst, veel Merengue en een paar salsa's nog met son de bachata, dus die ken ik nu ook een beetje, klein beetje.en lekker gefreestyled met son, of te wel schudden met die heupen. was een heel geslaagde avond en ben zeker van plan vaker naar die club te gaan :-) volgende week weer een salsaavond in eindhoven :-)
vandaag lekker rustig dagje al 2 monchou's gemaakt voor op t werk, morgen trakteren.
rustig aan doen beetje DVD's kijken (de DVDmaniak heeft weer toegeslagen, weer 6 DVD's: Big fish, Dogma, interview with the vampire, willow, legend en the princess bride, verder nog een beetje puzzelen.