Leave a comment

УКРАИНА отрицает само понятие "военные преступления" ext_2767877 September 15 2014, 10:11:27 UTC
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про звільнення військовослужбовців та інших осіб від кримінальної відповідальності та покарання за вчинення діянь, які мають ознаки військових злочинів, що були вчинені в ході проведення антитерористичної операції

Цей Закон визначає умови та порядок звільнення від кримінальної відповідальності та покарання осіб, що вчинили діяння, які мають ознаки окремих військових злочинів, в ході проведення антитерористичної операції.

Стаття 1. Особи, на яких поширюється дія Закону
1. Особами, що підлягають звільненню від кримінальної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, є військовослужбовці Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства України, що беруть участь в антитерористичній операції, та є підозрюваними або обвинуваченими (підсудними) у вчиненні діянь, що містять ознаки злочинів (у тому числі за сукупністю), передбачених статтями 402, 403, 407, 408 Кримінального кодексу України.
2. Звільненню від покарання підлягають особи, які є засудженими за вчинення злочинів, передбачених частиною першою цієї статті Закону, скоєних за період, передбачений статтею 2 Закону.

Стаття 2. Період вчинення діянь, за вчинення яких особи підлягають звільненню від кримінальної відповідальності та покарання
1. Звільненню від кримінальної відповідальності та покарання підлягають особи, зазначені у статті 1 цього Закону, у разі якщо діяння, передбачені цим Законом, були вчинені ними з моменту набрання чинності Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року №405/2014 до 10 вересня 2014 року включно.

Стаття 3. Особливості звільнення від кримінальної відповідальності та покарання
1. Кримінальні провадження, відкриті відносно осіб, на яких поширюється дія цього Закону, підлягають закриттю органами прокуратури.
2. У разі, якщо у кримінальних провадженнях складено обвинувальний акт, питання про звільнення від кримінальної відповідальності обвинувачених (підсудних), на яких поширюється дія цього Закону, вирішується судом.
3. Питання стосовно звільнення обвинувачених (підсудних) від кримінальної відповідальності, щодо яких ухвалено обвинувальний вирок, який станом на момент набрання чинності цим Законом оскаржується в апеляційному порядку, вирішується судом апеляційної інстанції.
4. У разі набрання вироком законної сили, питання щодо звільнення від відбування покарання (частини покарання) осіб, на яких поширюється дія цього Закону, вирішується судом за клопотанням засудженого, його захисника або прокурора, який здійснює підтримання державного обвинувачення.

Стаття 4. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Положення Закону України “Про застосування амністії в Україні”, Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України застосовуються під час виконання цього Закону в частині, що йому не суперечить.

Голова Верховної Ради В. ТУРЧИНОВ
України

Reply

Re: УКРАИНА отрицает само понятие "военные преступлени ext_1196611 September 15 2014, 10:56:17 UTC
И как они не догадались распространить его в будущее "вплоть до завершения АТО"?

Reply

Re: УКРАИНА отрицает само понятие "военные преступлени ext_2612449 September 15 2014, 12:08:34 UTC
справедивости ради здесь речь не о военных преступлениях

Reply

Re: УКРАИНА отрицает само понятие "военные преступлени ext_2767877 September 15 2014, 22:32:36 UTC
ты чо больной ?
а о чём - о йоде что ли ?
ознаки военных злочинив = признаки военных преступлений.

Reply

Re: УКРАИНА отрицает само понятие "военные преступлени ext_2612449 September 16 2014, 17:19:48 UTC
ты слепой?
где тебе примерещилось в тексте "военных злочинив"?

Reply


Leave a comment

Up