У народу є два способи керувати країною: збройне повстання або вибори. Іншого способу, на жаль, поки не придумано. Ми не хочемо повстання, бо це багато крові невинних. Залишаються вибори. Але, здавалося б, у нас вибори і так є! Ми кожні 4 чи 5 років обираємо… Але чомусь обираємо не того, кого треба обирати. Тоді стандартно чуються звинувачення людей у тупості, розмови про те, що ми «заслужили» на таких керівників. Але насправді справа не в нашій «тупості», а в технології. Технології обману. У так званих “демократичних країнах” цей обман гарно приховується, а в тоталітарних країнах і у нас він вже став очевидним. Не важливо, як ти там голосуєш, важливо хто і як рахує! Тому є важливим, щоб результат міг перевірити кожен, хто голосує .
Як формується обман на «демократичних» виборах? Обман є комплексним, він не один, обманів багато. Про деякі знають всі, але про більшість обманів основна маса населення не знає. Що це за обмани?
Перший обман - це таємність. За допомогою таємності завжди можна вкрасти до 10% голосів. Кожна влада робить вибори таємними, прикриваючись гарними і брехливими словами. Нема ніде у світі відкритих виборів!
Другий основний обман - це власність влади на засоби масової інформації. Один цей обман забезпечує до 30% голосів! Оббріхуючи одних і розповідаючи казочки про других можна задурити людям голову і вони віритимуть, що ці пройдисвіти є гарні порядні люди.
Третій обман - це періодичність. Влада завжди мріє про вічне владарювання з передачею влади своїм нащадкам. Але зараз вже не ті часи, коли королі правили безконечно. То цю безконечність замінили періодичністю. Влада один раз у 4 чи 7 років робить вигляд, що дуже сильно думає про народ, робить вистави, роздає безкоштовно горілку, пиво, гречку, гроші або ще щось, говорить приємні слова, наймає артистів, професійних брехунів, частину яких називає політиками, частину експертами, частину журналістами, частину громадськими об’єднаннями і іншими красивими словами, які всі в один голос красиво і правдоподібно брешуть.
Четвертий обман - це релігія і забобони. Всюди влада насаджує своє мислення. Щоб ви думали так, як це потрібно владі. Хто думає не так - той ворог народу, порушує “божі” заповіді. А боги - це слуги влади в чорних чи білих рясах, які бубнять одне і те саме і заставляють змалечку бубніти дурні, нічого не значимі нібито святі слова.
П’ятий обман - це кого можна висувати в депутати. Це і грошовий ценз, і зібрані мільйони підписів і обов’язкова партійність і обов’язкова релігійність, тощо.
Шостий обман, це історія , звеличування патріархальщини, відсталості, примітивізму, колишніх царьків, князьків, гетьманів, козаччини і відкидання сучасності.
Не буду далі продовжувати цей перелік, бо він довгий. Це і брехливі рахувальні комісії, які махлюють, і продажні суди, які знімають опозиційних кандидатів і каруселі, коли голосують не виборці, а наймані бандити, які їздять від дільниці до дільниці і голосують багато разів і вкидання бюлетенів, і голосування на дому, і 100% голосування засуджених і хворих і переписування протоколів і підміна бюлетенів і невизнання виборів такими, що відбулися тощо.
Це все разом дозволяє владі отримати той результат, якого вона хоче, а все суспільство, мовчазне і обдурене, нічого не може вдіяти.
Як же протидіяти відробленим технологіям що вбивають демократичність? Треба боротися за закон, який дозволить зробити вибори чесними.
Ось цей закон. Він уміщається всього на двох сторінках.
Подібні закони ніколи не підтримувалися владою. Тому ми мусимо тиском примусити владу грати за нашими правилами. Сама вона ніколи не піде проти своїх бюрократичних інтересів.
В чому суть запропонованого закону?
1. Вибори мусять бути відкритими: кожен виборець може бачити результат свого, чи будь-чийого волевиявлення на сайті виборчої дільниці.
2. Вибори відбуваються постійно і кожен виборець може змінити свій вибір раз в місяць, якщо побачить, що кандидат, ним обраний діє не так, як того хоче виборець. І у випадку, коли кількість голосів, що мав цей депутат зменшиться до рівня менше ніж 50%, то цей депутат автоматично перестає бути депутатом і на цій дільниці , або в цьому окрузі починаються нові вибори.
3. Вибори по цьому закону дешеві й обходяться кожному громадянину в суму, яка дорівнює приблизно 6 гривень в рік. Зауважу, що зараз вибори значно дорожчі.