Статистики теж мають почуття гумору?

May 24, 2010 21:28

Журнал Esquire опублікував результати дослідження "Сім смертних гріхів", за підсумками якого Білорусь була названа гріховної країною в світі.

Слідом за Білоруссю йдуть Росія і Казахстан. За ними йдуть у порядку зменшення Естонія, Україна, Литва, Латвія, Угорщина, Сомалі, Фінляндія. При цьому Литва названа самою схильною до зневіри країною.

Зневіра визначалося за кількістю самогубств на душу населення, гнів - за кількістю навмисних вбивств. Обжерливість міряли по споживанню м'яса та інших продуктів тваринного походження. Жадібність - за індексом сприйняття корупції. Хтивість - за використанням презервативів, поділеній на коефіцієнт фертильності (кількість народжень на одну жінку).

Заздрість визначали за кількістю добровільних емігрантів, що залишають свою країну в надії приєднатися до громадян більш благополучних країн.

Гординю - за кількістю інтернет-щоденників, які є регулярним публічним викладенням своїх думок.

По кожному з показників країні привласнювався індекс. За їх сумі визначався загальний індекс гріховності кожної країни.

Перше місце рейтингу Білорусь зайняла саме за загальним індексом.

Самою гнівливою країною фахівці назвали Колумбію, самої заздрісною - Суринам, саму обжорливу - Францію, саму смутну - Литву, самої жадібною - Сомалі, самої гордовитою - Сінгапур, саму хтиву - Гонконг.

За даними журналу, менше за інших грішать жителі Замбії і Беніну.

До таких результатів дослідники прийшли після вивчення статистичних даних 169 країн з 2000 по 2008 роки, передає "Комсомольська правда в Білорусії".
http://indani.hiblogger.net/600061.html

До кінця Уркаїни залишилось 1736 днів...

У травні 1736 російсько-українська армія під командуванням Б. Мініха та наказного гетьмана Я. Лизогуба 20(31).5.1736 штурмом здобула Перекоп, 5(16).6. --- Козлов (Євпаторію), 17(28).6. --- Бахчисарай. Під час здобуття Козлова був смертельно поранений миргородський полковник П. Апостол (див. Апостоли). Через велику спеку, нестачу води і провіанту, а також сильну епідемію холери, об'єднані війська відступили до Лівобережної України. В 1736 з фортеці Азов (зайнятий Донською армією в червні 1736) розпочався новий похід. На поч. червня 1736 російсько-українські війська під командування П. Лаосі форсували Сиваш, а 14.7. розбили загони кримського хана і зайняли Карасубазар. Проте віддаленість баз постачання змусили командування припинити військові дії і віддати наказ відступати назад.

Слід напевне було нам не того союзника обрати:(

гумор, статистика

Previous post Next post
Up