КОНКУРС ІДЕЙ БРЕНДУ ЧЕРКАС: ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Feb 29, 2012 14:06

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 6 березня. Фахівці з брендингу, реклами й PR переглянуть усі роботи, які надійшли, та виберуть ті, які відповідають вимогам і умовам конкурсу. Журі враховуватиме комплектацію робіт, зв'язок логотипів і слоганів із культурою Черкас, простоту, зрозумілість і змістовність творчих пропозицій.

Конкурсні ( Read more... )

Туристично-інформаційний центр Черкас, брендинг, Конкурс туристичного бренду Черкас, Черкаси

Leave a comment

ext_1078271 March 2 2012, 07:50:33 UTC
Якщо ідея справді має глибокий сенс та є унікальною, то не має значення кому вона належить - чи то професіоналу, чи то аматору. Але в мене є питання - хто буде створювати "презентабельний" вигляд для лого, якщо його ідея є вибуховою, а виконання м'яко кажучи ніяке? І скільки в такому разі коштуватиме ця робота, якщо 10000 отримає власник ідеї? Доречі за умовами конкурсу власник ідеї відмовляється від свого авторства на користь міста (передає всі права).

Reply

cherkasy_tour March 2 2012, 11:03:17 UTC
Так, це не має значення, але на старті ми маємо забезпечити всім рівні умови, зокрема анонімність. Хто вважатиме, що це не потрібно, той може вільно підписатися під своєю ідеєю, опублікувати її на інших ресурсах. Головне - щоб робота була цікавою та корисною. Що ж до презентабельності, то більшість пропозицій, які надійшли, створено в дизайнерських програмах на зразок CorelDRAW або Adobe InDesign, тобто автори в разі перемоги можуть надати вихідні файли, а це значно полегшує справу підкорегування логотипу. У будь-якому разі це конкурс ІДЕЇ, а потім із нею вже працюватиме штат піарників і дизайнерів мерії, вони і підготують брендбук. Ці люди отримують за свою роботу зарплатню, а якщо раптом доведеться залучати фахівців, так би мовити, ззовні, то, звичайно, їхні послуги вже будуть принаймні у два рази дешевшими, адже основа бренду - ідея, лого, слоган - надані їм у готовому вигляді. Питання буде лише у форматі, кольорах, деталях, пропорціях. І ще варто трохи уточнити: власник ідеї відмовляється від майнових прав, а, скажімо, право на ім ( ... )

Reply

ext_1078271 March 2 2012, 11:38:44 UTC
В умовах сказано: "10000 після підписання угоди з виконкомом угоди про передачу авторського права".
Під майновим правом інтелектуальної власності розуміють право використовувати цей об'єкт права. Це мається на увазі?

P.S. І які в біса піарники та дизайнери мерії? Чи це не ті незграби, що розробили дебільний зовнішній вигляд адресних вказівників для Черкас?

Reply

cherkasy_tour March 2 2012, 12:40:34 UTC
Саме так. Ідеться про право використовувати цей об'єкт (логотип і слоган) в інтересах міста без будь-яких подальших виплат автору чи врахування його побажань.

P. S. Ваші грубощі та нищівна (не конструктивна) критика мають лише один наслідок - нічого. Просто пшик, великий пшик у космічну безодню. Повірте, людей, які здатні висловлювати своє "фе", лише в Черкасах пару сотень тисяч, а тих, хто щось робить (хай і недосконало) - катма. Якщо Ви вважаєте себе майстром, а не "незграбою" (як декого), будь-ласка, пропонуйте власні варіанти, підіть у ту "бісову" мерію та принесіть кращі проекти, зробіть врешті-решт правильний, на Вашу думку, адресний вказівник біля власного дому, на своїй вулиці. За це Вам усі лише подякують.

Reply

ext_1078271 March 2 2012, 12:57:44 UTC
Не має жодної потреби апелювати до мого ставлення з цього приводу, щоб прикривати некомпетентність робітників, які отримують гроші за свою роботу. Я, без сумніву, можу запропонувати свій варіант, але маю зустрічне питання - мені доведеться за ними перероблювати кожну роботу? А хто мені компенсую витрачений час? Чи я повинен працювати безкоштовно тільки через те, що мене ображає відвертий несмак. І хто прийматиме рішення щодо прийняття чи неприйняття мого бачення - ці ж люди???

Що до конструктивності - я не хочу повторюватись і своє ставлення з цього приводу вже викладував на соц. мережі з об'єктивними претензіями.

На додаток. Я можу прикрасити свій будинок, а як що до тих, на які мені доводиться дивитися щодня йдучі на роботу чи просто гуляючи містом? Пропонуєте не критикувати, а прикрашати. То нашо мерії тоді дизайнери та, вибачте за грубість, піарщики?

Reply

cherkasy_tour March 2 2012, 13:39:00 UTC
Тут можна сказати лиш одне: сучасне населення Черкас заслуговує на те самоврядування, яке має. З одного боку - бюрократична машина, з іншого - ті-яким-усе-не-подобається. Ви, певно, як людина освічена, цікавилися життям європейців, до рівня якого всі ми так прагнемо. Так от у розвинених північних країнах, наприклад, якщо випав сніг, люди не біжать скаржитися, що відповідальні служби працюють повільно. У кого позашляховик, той прикріпив спереду ківш - і очистив усю вулицю. У кого вантажівка - вивіз сніг. У кого лише лопата - вийшов і розчистив не лише власний двір, а ще 50 метрів у кожен бік по вулиці. І в меріях у них працює по 8-10 осіб. Це той ідеал, на який ми всі дивимося, висолопивши язика (і це закономірно). Питання лише в тому, ХТО ЩО РОБИТЬ, аби наблизити мрію до реальності ( ... )

Reply

cherkasy_tour March 2 2012, 13:39:18 UTC
"Чи я повинен працювати безкоштовно тільки через те, що мене ображає відвертий несмак". Мабуть, що так. Принаймні це логічно. Якщо з вікна дує, людина встає та йде його зачиняти, а не кричить на вітер, що він невчасно розбушувався. Хіба Черкаси - не такий же дім для всіх нас, черкасців? На набережній і в Ювілейному парку, наприклад, люди за власні кошти лавки поставили, зробили свій малий, але гарний внесок у розвиток міста. Тепер є де м'яке місце примостити...

Тільки не сприймайте все сказане вище, як докори чи критику у відповідь, адже ніхто нікому не має права вказувати, що та як робити. Це просто думки вголос, які, сподіваюся, Ви сприймете і зрозумієте. У будь-якому разі добре, що Ви звертаєтеся, намагаєтеся щось для себе з'ясувати, берете участь у дискусії.

Reply

ext_1078271 March 2 2012, 14:27:20 UTC
Щоб пояснити свою позицію, я трохи доповню наведений вами приклад.
" Якщо з вікна дує, а в людини _є працівник_, який зачиняє вікно і отримує за це платню... а людина встає та йде його зачиняти (вікно) самостійно, через те, що той працівник виконує свою роботу погано..." доцільність утримання такого працівника дорівнює нулю.

Я розумію, що в нас так прийнято вже: порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого.

Reply


Leave a comment

Up