via
jara-romawka в 1968 році, коли студенти захопили Сорбону, президент Франції тоже думав шо малолєтки вирішили побавитися. через кілька днів Франція на два тижні була паралізована 10-и мільйонним (якшо не помиляюсь) страйком. такоє.
(
Read more... )
Comments 58
Reply
Reply
І мужики "випадково" вбили хлопчика, що їм у сини годиться.
З.І. Щось не побачив у пості нічого про злочини комунізму. Нєпорядочєк.
Reply
з інфо - була планова акція. абичні сутички з копами. ніабичне закінчення
Reply
http://www.rowanthorpe.com/writing/miscellaneous/rant_about_athens_riots/
Reply
Інтернет-фрік, а не "прогресивний вьюнош".
Я розумію його аргументи, але як виявляється, профспілки "чомусь" цього не розуміють і тепер до їхніх економічних вимог додалася риторика про "уряд вбивць"... Виходить, для греків його заклики нічого не значать. Хлопцю іще довгенько працювати над своєю популярністю. Крім того це не "випускники академії" вбили, не шмаркачі у погонах, а люди середнього віку. Тут посилатися на "гарячі голови" (у його системі аргументації) не виходить.
Reply
Reply
Reply
Пішло куди треба;)
Reply
Reply
( ... )
Reply
Провокації завжди використовують - для ще жорсткішої реакції.
"У I ст. н.е. невідомі люди ходили по Риму і підпалювали будівлі, зі словами "За наказом Нерона". Гнів Нерона було спрямовано щоб покарати хрестиян, адже він думав що саме вони - підпалювачі. А в історії винним визнали Нерона, не розбираючись ні хто йому підказав грошову реформу, ні хто відправив у кількамісячне турне по поетичним конкурсам, які організувались саме тоді, коли Рим потребував владної допомоги...Ці всі моменти завжди забуваються. А історію пишуть по принципу "праві ті - що живі осталися " ;)"
Reply
так і в цьому випадку. шо в ніякій мірі не применшує значення "причин"
Reply
Reply
Reply
Leave a comment