ФлешМоб "Професії"

Nov 15, 2013 16:18

     Всім привіт! отримала естафету від ntk_kak ось такі професії: терапевт, бортпровідниця, кондитер, масажист і коучер.
Ну що, розпочнемо.

[Розгорнути і читати!!]
1. Терапевт
Для початку (витяг з Вікіпедії) :Завдання та обов'язки.

  • Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих терапевтичного профілю.
  • Надає швидку та невідкладну медичну допомогу.
  • Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.
  • Проводить консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей.
  • Бере участь у проведенні протиепідемічних заходів при появі осередку інфекції.
  • Дотримується принципів медичної деонтології. Планує роботу і проводить аналіз її результатів. Керує роботою середнього медичного персоналу. Веде лікарську документацію. Бере активну участь у поширенні медичних знань серед населення. Постійно удосконалює свій професійний рівень.




Я відношусь до них людей, які б ніколи... НІКОЛИ не стали лікарями. Я страшенно боюсь уколів, не переношу лікарень та запах в таких закладах. Єдине, що я люблю- це в аптеці купувати вітаміни та гематоренову шоколадку. Все!
А ще поки обдумувала цю професію згадала анекдот:
лікарі поділяються на три типи:
1.лікар від Бога
2.лікар, хух, з Богом!
3.лікар, не дай Боже!=)

2.Бортпровідниця.
Витяг з тлумачного словника: БОРТПРОВІДНИЦЯ, і, жін. Працівниця авіаційного транспорту, яка супроводить пасажирський літак, стежить за порядком у ньому, обслуговує пасажирів; стюардеса. Увечері, коли ви захотіли що-небудь прочитати, бортпровідниця принесе вам журнал або газету



Я ще ніколи в житті не лікала в літаку! Висоти я не дуже боюсь, тому.. думаю, що така професія мені підійшла. Бачу кілька плюсів такої роботи: відвідуєш різні міста світу (хоча не вневнена,  що бортпровідники мають змогу після рейсу гуляти містом), високооплачувана робота. І єдиним мінус- літаки часто розбиваються.

3.Кондитер
Витяг з Вікіпедії : Кондитер - це професійний кухар, що створює кондитерські вироби, десерти, та іншу запечену їжу. Представників цієї професії можна зустріти у великих готелях, ресторанах і пекарнях. Рідше кондитером називається людина, чий бізнес пов'язаний з продажем кондитерських виробів. Кондитер займається приготуванням різних видів тіста, начинок, кремів по заданій рецептурі. Випікає і прикрашає продукцію. Це високоякісні, різноманітного виду, смаку та аромату харчові продукти. Більша частина робіт виконується вручну за допомогою спеціальних інструментів, перетворюючи професію кондитера в мистецтво.



А це вже точно про мене. І не тільки в тому плані, що я люблю поїсти, а тому що я люблю куховарити - то раз і два, це те що, я три рокі пропрацювала в ЛьвівськійМайстерніШоколаду. Починала офіціантом-закінчила адміністратором закладу. Також, не одноразово приймала участь в різних шоу де виготовляла цукерки ручної роботи прямо на очах. А ще я вмію малювати шоколадом-цим я пишаюсь. Я ще я люблю відвідувати різні кондитерські заклади, всілякі пекарні - це те місце, де радіє мо душа!!!!!

4. Масажист



О, ця теж спеціальність мені цікава! У мене мама колись замолоду ходила на курси масажу і вміє його робити. Колись і мене вчила. Такшо, я можу гарненько розімяти плечі і зняти втому. А ще дуже приємно працювати... відповідна атмосфера, всілякі масла.. ммм.. Але ця робота найбільш енергозатратна, бо працюючи на пряму з людиною ти віддаєш свою енергію їй.

5.Коучер
Витяг з якогось сайту: Содержание труда
Коучер - это персональный тренер, который сопровождает клиента в поиске своей результативности. Он помогает понять, каких навыков не хватает и как их наработать. Помогает рассматривать ситуации и принимать решения, помогает освоить новый опыт. Метод коучинга полезен как в профессиональной сфере, так и в обычной жизни. Людям бизнеса он помогает лучше понять себя, выстроить карьеру, мотивировать подчиненных, научиться правильно, планировать рабочее время, быстро ориентироваться в ситуации, принимать решения. А обычному человеку - решить конкретную задачу, с которой тот сам не может справиться, например, на «отлично» сдать экзамены, уладить конфликт. Коучер не принимает решение за клиента и не дает наставлений: «Делайте так-то и так-то». Он помогает уточнить цель, принять верное для данных обстоятельств решение, выработать эффективную и гибкую стратегию поведения для подобных ситуаций в будущем.


Дуже-дуже-дуже цікава професія. Хотіла б себе спробувати в ній. Маю певні навики з минулої роботи, також відвідувала відповідні тренінг, тому думаю, що не так і складно мені буде. Хоча .... я така людина, яка захоче відкриват свою справу, я прагну до лідерства і тому, через певний час я думаю, що мені б набридло бути робочею тінню совго клієнта ти працедавця.


От такі мої думки. Сподіваюсь, що хоч комусь вистарчило наснаги прочитати все це.
Хтось хоче продовжити естафету? Зголошуйтесь

п'ятниця, щось цікаве

Previous post Next post
Up