Русія. Останні століття існування та геральдичне питання

Jan 27, 2017 12:33

Як ми вже знаємо, Русія веде відлік часу свого існування ще з давніх часів, і перші згадки на мапах Європи датуються 1154 роком. З часом від держави почали відокремлюватися нові держави і територія Русії почала скорочуватись. У 1535 році Русія займала зовсім невеличку територію від лівого притоку Вісли Сяну до Збруча. Русія була оточена князівствами які раніше входили до її складу. На півдні Волинь, на сході Подолія. На заході Польща, та на півдні Угорщина, які завжди були сусідами.
Ми зупись на мапі Меркатора датованою 1595 роком, але з деякими зауваженнями.


Продовжимо наше дослідження, та вже знайомою методикою дослідимо останні століття Русії.


Автор Visscher, Nicolaes Jansz. 1670 рік
http://mapy.mzk.cz/mzk03/001/052/015/2619316438/
Русію оточують всі ті ж самі сусіди. На півдні кордон з Трасильванією. Що характерно, придивіться до Карпатських гір. Вони мають назву Сарматські. Це не викликає подив, тому що ще з попередніх статей ми знаємо, що цей регіон має назву Сарматія у честь Сарматів. Якщо згадати Кленовича, то можна сказати що Карпати стають Руськими горами.


Автор Flamsteed, John 1681 рік
http://maps.nypl.org/warper/maps/7447
На картуш не звертайте уваги, все що нам треба зображено на мапі. Кордони, місце топоніма, розтошування об"єктів один до одного. Все це каже, що великої Польщі немає як нам кажуть історики. Все це маячня. Польща ледве з за Вісли бовваніє.


Автор Coronelli, Vincenzo 1691 рік
http://www.davidrumsey.com/luna/servlet/detail/RUMSEY~8~1~289284~90060777:Corso-del-Danubio--5-of-6-?sort=Pub_List_No_InitialSort%2CPub_Date%2CPub_List_No%2CSeries_No&qvq=w4s:/when%2F1693;q:russia;sort:Pub_List_No_InitialSort%2CPub_Date%2CPub_List_No%2CSeries_No;lc:RUMSEY~8~1&mi=1&trs=3
Велика Русія. У Карпатах на північ від Тиси. Наприкінці 17 століття. От так дива. Чи в вас є сумніви, що історики фальсифікують?! Цьому надпису є тільки одне логічне пояснення. Автор цим епітетом передає давню історію Русії і підкреслює Русію як Батьківщіну від якої відкололися інші князівства: Волинь, Подолія, Кодимія.


Автор Lidl, Johann Jakob 1737 рік
http://mapy.mzk.cz/mzk03/001/051/893/2619316481/
Це остання мапа на якій зображено незалежну Русію. Після цього Русія преходить під владу Польщі і на цьому 580 літній період існування як держави закінчується. Що трапилось і які події посприяли поневоленню Русії мені не відомо. Але треба запам"ятати цю дату. У майбутніх статтях вона буде часто зустрічатись. На цій мапі ми бачимо і прапор Русії. Він зовсім не схожий на відомі нам прапори Руського Воєводства за офіційною історією.
Геральдичне питання.
На цій же мапі бачимо прапори держав.


Цей прапор простежується там де згадують Русію на західному березі Іордану на своєму законному місці, на правобережжі Дніпра.


Книга: Le monde Ou La Géographie Universelle contenant les descriptions, les cartes, & le blason des principaux pays du monde, Paris 1663 Баварська бібліотека
Це вже знайома нам книга по Європейській Тартарії. Московія або Русія, цей вираз сфальшовано. Про роксолан та Чорне море знову ж таки сфальшовано.


Автор Мюнстер Себастьян з книги Космографія 1575 року
https://books.google.com.ua/books?id=s--x-mnt7scC&printsec=frontcover&hl=ru#v=onepage&q&f=true
Такий самий прапор. Помилки тут немає, ця емблема належить Русії.


http://gallica.bnf.fr/ark:/12148/btv1b5905200w
Автор Fer, Nicolas de
З цим документом треба обережніше поводитись. Це доказ того, що Русія зі своїми національними атрибутами увійшла у склад Польщі. Саме так. Атрибути це прапор і назва. А ось тепер зауваження. Ця мапа 1716 року це раз. Надпис "Petite Pologne" зроблен на всю ширину країни це два. Щодо першого. Мапа була зроблена пізніше цієї дати. Щодо другого. Надпис не характерний для цього часу. Можливо він був додан у більш пізній час, що характерно для таких надписів.
Все це добре, але є одна проблема. Цей прапор зустрічається на мапах Московії 17-18 століть.


Автор Nicolaum Visscher після 1681 року.
http://www.geheugenvannederland.nl/en/geheugen/view?coll=ngvn&identifier=KONB01%3A30
На цій мапі прапор "відчинені двері" заміняє Святого Георгія як прапор Московії.
Нажаль мені невдалося знайти матеріальні підтвердження моїм словам. У Львові я не знайшов "відчинені двері" на будинках або інших будовах. Але я шукав лише у інтернеті, треба буде поїхати шукати самостійно. Грифони Тартарії знайдені. Герб Подолії теж знайден. Герб Русії у пошуку.
Ось так закінчилась довга історія Русії. В 18 столітті вона стала частиною Польщі, а потім Австро-Угорщини. Історики намагаються нав"язати нам рабську історію, що русини не здатні дати собі раду і сотні років були поневолені під польським ярмом. А виявляється, що під Польщею русини жили лише п"ятдесят років, і більшість з них пам"ятало часи незалежності Русії. Ніколи етнонім Русія не перетинав меж Дніпра і не поширювався на землі Росії або Беларусі або ще деяких країн. Розповсюджений топонім Русія Рубра, Русія Нігра, Русія Неро або Красная Русь це вигадані топоніми. Так само як Русія Блаш або Русія Альба або Біла Русія по відношенню до Московії. Не було ніяких кольорів, була лише одна Русія. Спорідненна їй Куманія була завжди поруч.

Русія, Справжня історія

Previous post Next post
Up