09 лютого, Понеділок, 00:55 (повтор, 3:30) -
Тема № 1: «Давид Бурлюк - український батько російського футуризму»
Гості: Ольга Лагутенко, мистецтвознавець, Юрій Вакуленко, директор Національного музею російського мистецтва.
Про Давида Бурлюка ходять різноманітні чутки, Володимир Маяковський зізнається, що саме Бурлюк зробив з нього поета, Вєлімір Хлєбніков стверджує, що найкращий його портрет у вигляді трикутника написав Давид Давидович. Він мандрував епохами, країнами, художніми школами, і всюди був активним, відомим, яскравим. Маленький чорний птах на вилиці, дерев`яна ложка в петлиці, картатий піджак, золотий жилет, і картини, що подобаються дітям, бо з бурлюківськими персонажами хочеться гратися.
Виставка робіт Бурлюка американського періоду триватиме в Музеї російського мистецтва щонайменше до 23 лютого, поспішайте побачити частку світогляду неординарної постаті.
Тема № 2: «Родина Антоновичів. Володимир Антонович»
Гість: Ульяновський Василь Іринархович - професор кафедри давньої та нової історії України, доктор історичних наук, автор книжки „Син України”
Пан Василь настільки тонко відчуває пана Антоновича, його подвійність, його характер, мрії та відчуття, настільки запально про нього розповідає, що слухати його було неймовірно цікаво. Крім того, як справжній викладач він не втримався і влаштував нам з Анатолієм іспит, що нами було провалено:)
Леся Марченко, крім того, зробила цікавий сюжет стосовно Михайла Антоновича та його таємниць і здобутків.
10 лютого, Вівторок, 01:00 (повтор, 03:35) -
Тема № 1: Повернення і збереження культурних цінностей
Гості: Юрій Савчук - голова Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України та Сергій Кот - голова центру досліджень питань повернення та реституції культурних цінностей
Цікаво, наскільки мова вченого відрізняється від мови колишнього вченого, а зараз чиновника, як і погляд. Зверніть увагу.
Тема № 2. Костянтин Степанков в документальній 4-х серійній стрічці Віктора Олендера «Костянтин Степанков. Спомини після життя»
Гість: відомий режисер-документаліст Віктор Олендер.
Стрічка пана Олендера, звичайно, присвячена Костю Степанкову. Але не тільки, і не стільки. Вона епохальна. Яким було післявоєнне життя, якою була театральна школа, київський театр в 60-ті роки, якою була кіностудія імені Довженка, як важко було акторам з величезним потенціалам знаходити себе в театральній та кіношній Україні того часу, що принесли роки незалежності. Кость Степанков - гарний, фактурний, ніжний та жартівливий, сумний та відвертий. Все це можна побачити в уривках стрічки, що ми будемо демонструвати, і почути незабутній голос «хлопчика, якого не вдається упіймати». (А. Роговцева).
11 лютого, Середа, 01:00 (повтор, 03:35) -
Тема: Виставка іконопису у музеї Гончара.
Гості: Петро Іванович Гончар - директор музею Гончара та Ольга Богомолець - мистецтвознавець, колекціонерка ікон
Тема: Пам”яті Павла Загребельного
Буде демонструватися документальна стрічка ”Сонет 29” режисера Юлії Лазаревської.
Ми пам’ятаємо велику дитину, великого майстра.
12 лютого, Четвер, 00:55 (повтор, 03:30)
Тема: Гурт „Крихітка Цахес”
Гість: Саша Кольцова - Каша Сальцова
Про музику, про життя, про те, що зараз хвилює Кашу, як в музичному вимірі, так і в суспільстві. Звичайно, що ми покажемо кліпи до нового альбому гурту.
Тема: День закоханих.
Гості: Сніжана Єгорова - акторка та Антін Мухарський - актор, співак
Вони - творчі люди, в них складна історія взаємин, але проста - кохання. Про все це ми і будемо говорити, перемежовуючи розмову, з кліпами, де зіграють Сніжана та Антін.