Buitengewoon briljant

Mar 12, 2006 19:03

Paris! Voor mijn zestiende verjaardag. Een dag op en neer, heerlijk decadent. Ik bid vast voor mooi weer en betaalbare winkels. Negentwintig april, noteer het in je agenda. Twee uur 's nachts weg, ik heb er echt zin in. Ik hou van het buitenland, ik haat het weer in Nederland, en de sfeer, ook dat soms. Bovendien is Frankrijk heerlijk en vind ik het echt geweldig om gewoon weg te gaan.

Daarnaast is er eindelijk zekerheid over de invulling van mijn (zucht) zomervakantie. Ik ga nu, geboekt en al, twee weken straattheater maken in Barcelona. Het was een spontaan idee, en ik word elke minuut enthousisaster. Het wordt geweldig, twee weken theater maken in een zonnig land. We mogen zelfs spelen op de Ramblas. Dit wordt een verrijking voor mijn theaterervaring en het is natuurlijk gigantisch gezellig en leuk.

Als ik er dan ook nog even bij vertel dat ik in mei een week in Rome cultuur ga snuiven en een bezoek ga brengen aan mijn roots, Twente (wat geweldig gaat worden), kan je je voorstellen dat ik op wolkjes loop.
Al vrees ik dat die wolken mij niet lang meer houden, gezien het feit dat ik dinsdag mijn eerste toets heb.

Maar tot dan, ola!
Previous post Next post
Up