Ну взагалі-то іноді люди виступають і за ідею, не лише за владу або ковбасу. А коли йдеться про ідею, то існує дуже багато можливостей боротьби. Не всі з них нелегальні.
У тому ж і річ, що на легальні перестають звертати увагу.
Щоб люди ходили на масові акції (не за гроші), їх треба за це переслідувати, але смішно і беззубо, інакше наступного разу їх прийде значно менше. У наших сучасних умовах три доби адмінарешту - це вже забагато :(
Якщо на легальні акції нема відгуку, значить суспільство або ще не готове, або вже не цікавиться ідеєю. Інакше відгук буде. Як на Майдані. Для революції потрібна революційна ситуація, це - "закон природи". Доречі, Ви не звертали уваги на те, що терор, як правило, виникає в двох випадках - коли існує брутальне гноблення, як правило - за національною або релігійною ознакою (П.Ірландія, курди, євреї в 40х, або Квебек в 70х), або коли носії терору сповідують тоталітарну ідеологію (Че, Червоні Бригади, Алькейда, білі націоналісти в США)?
Мені здається, всі прихильники терору сповідують тоталітарні ідеології... А терор якраз скоріше можливий у демократичному суспільстві. От, наприклад, при Мусоліні сіцілійська мафія була задавлена і відродилася разом з демократією :)
Щодо акцій - суспільство звикло, що вони проплачені і ні нащо не впливають, ось і не цікавиться. Ось, наприклад, захоче хтось провести акцію за зниження квартплат у Києві. Це ж в інтересах всіх киян, правильно? Але безкоштовно ніхто на цю акцію не піде.
Reply
Щоб люди ходили на масові акції (не за гроші), їх треба за це переслідувати, але смішно і беззубо, інакше наступного разу їх прийде значно менше.
У наших сучасних умовах три доби адмінарешту - це вже забагато :(
Reply
Доречі, Ви не звертали уваги на те, що терор, як правило, виникає в двох випадках - коли існує брутальне гноблення, як правило - за національною або релігійною ознакою (П.Ірландія, курди, євреї в 40х, або Квебек в 70х), або коли носії терору сповідують тоталітарну ідеологію (Че, Червоні Бригади, Алькейда, білі націоналісти в США)?
Reply
А терор якраз скоріше можливий у демократичному суспільстві. От, наприклад, при Мусоліні сіцілійська мафія була задавлена і відродилася разом з демократією :)
Щодо акцій - суспільство звикло, що вони проплачені і ні нащо не впливають, ось і не цікавиться.
Ось, наприклад, захоче хтось провести акцію за зниження квартплат у Києві. Це ж в інтересах всіх киян, правильно? Але безкоштовно ніхто на цю акцію не піде.
Reply
Reply
Leave a comment