Закарпатська міліція відвідувала ініціаторів референдуму про недовіру Януковичу та парламенту "з метою розкриття кримінального злочину"
В Управлінні МВС України в Закарпатській області запевнили, що поява міліціонерів у домівках ініціаторів проведення референдуму щодо недовіри Президентові України Віктору Януковичу та депутатам Верховної Ради України ніяк не була пов’язана із їхньою політичною діяльністю.
"Ніяких вказівок щодо будь-яких політичних партій у нас не було. Якщо працівники міліції і робили якісь квартирні обходи, це відбувалося із метою розкриття кримінального злочину. У нас був резонансний злочин 11 січня, розбійний напад із застосуванням зброї. Ішлося про те, щоб одержати якусь інформацію з цього приводу. Жодного політичного підґрунтя не було", - сказав
Бі-Бі-Сі працівник відділу зв'язків із громадськістю УМВС України в Закарпатській області Ярослав Залуцький.
Як уже раніше повідомляло Закарпаттяч онлайн,
в Ужгороді правоохоронці приходили додому до осіб, що брали участь у зборах ініціативної групи по проведеню вищезазначеного референдуму, розпитували про інших учасників зібрання та примушували писати пояснювальні записки, намагаючись в такий спосіб чинити тиск на людей. Про це наше видання повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації партії "ВО "Батьківщина".
Ще раніше міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов
відмовив у реєстрації ініціативної групи референдуму про недовіру парламенту і президенту.