Про Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі та її Голову
(думаю, в неї є ще руки, ноги, тулуб та інші необхідні частини тіла, про які, мабуть, згадувати аморально)
«Як може держава регулювати ситуацію? Поставити загальнонаціональні сервери, як це зробив Китай, і контролювати все. Чи поставити загальнонаціональні фільтри, як це зробили Норвегія і Швеція. Мені здається, що ми технічно поки що до цього не готові. Тому вся надія тільки на чесніть і порядність Інтернет-бізнесу, але на це дуже важко претендувати. Ми видаємо методичні рекомендації, пробуємо популяризувати ідеї безпечного Інтернету, але поки що це виглядає, як голос волаючого у пустелі», - повідомив Василь Костицький.
http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20230/ Тобто, якби у них були грошики і технічні можливості, вони давно б це зробили... Вкотре пересвідчуюся, що суспільство рятує від влади лише слабкість останньої.
І ще: "«Суспільна мораль не є сукупністю моральних устоїв журналістів, юристів, вчителів. Суспільна мораль є явищем вищого порядку - це система цінностей, норм і правил, які для усього суспільства є моральним імперативом, який все суспільство сприймає, як міру добра і справедливост», - сказав Василь Костицький.
Він зазначив, що захист суспільної моралі - це функція сучасної держави."
http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20227/ Цікаво, якщо суспільна мораль не є продуктом суспільства (сукупністю моральних устоїв журналістів, юристів, вчителів...), то звідки вона виникає?