Украина - не Европа

Mar 12, 2012 23:14

Нужна ли нам цивилизация, основанная на грабеже и рабстве?

Европейская интеграция - любимая тема для политиков бывших советских республик, расположенных в Восточной Европе. Кому-то правдами или неправдами удалось затащить свои страны в Евросоюз, как это произошло с прибалтийскими странами. Другие же продолжают, как мантру повторять: «Мы хотим в ( Read more... )

ЭУропа, национал-феодализм, Украина, ЕС, окончательное решение славянского вопрос

Leave a comment

dexteriuzs March 13 2012, 14:44:33 UTC
Декларативно. Емпірічна експериментальна наука сучасного типу виникла в часи Ренесансу в Італії. Центрами науки стали університети. В Азії нічого подібного не виникало.

Реалістичне мистецтво виникло в Італії тоді ж. Мета була проста, аби змальоване було максимально схоже на реальне. Ідеалом бралася античність. Швидко дійшли до того, що треба вивчати голе тіло і трупи. З цього пішла уся сучасна медицина. Тобто, реалістичне мистецтво є частиною науки і математики (наприклад, теорія перспективи). Особливо медицина є дітищем європейської культури. Уся хірургія починається з цікавості італійців до внутрощів людини. Нічого подібного не було в Азії ніколи. Ніякої хірургії в московії не було. Усі перші лікарі в московії, усі поголівно були німцями.

Ваші аргументи про те, що усе виникло для того, аби грабувати не переконують, бо в азії грабували не менше. Згадати хоча б турецькі набіги на всіх навколо, або монгольські, або й арабські, або й кацапські.

Однак ніякої науки, медицини, мистецтва це не породило.

В соціальному плані усі азійські режими вже не змінюються років 500-600. Це різні форми сатрапії та тоталітаризму. Всі великі соціальні ідеї виникли на Заході. Усі великі революції були на Заході.

Подалі від Азії, ближче до Європи!

Reply


Leave a comment

Up