Версія ціною в мільйон, яку не розглянули \\ Прогноз по справі паламарів.

Oct 06, 2013 17:13


прогноз по делу пономарей. пацанов осудят, т.е.апелляция оставит в силе приговор районного суда (не смотря на полное отсутствие прямых, допустимых и неоспоримых доказательств по делу о взрыве в церкви). уже двое из трех судей в апелляционном - "засветились" и высказались на этот счет. Еще до конца судебных прений судьи Бойков и Фомин сказали в с\з, что пономарь Антон Харитонов - вор (якобы украл 20 грн. из кружки в церкви).

Далее, кассацию сейчас контролируют донецкие (*) - угадайте, какое будет решение?
Значит у пацанов нет никаких шансов в Украине. Будут сидеть, если не произойдет чудо.

Спасибо милицейским адвокатам. Спасибо судьям-оборотням: Бойкову и Фомину.

Спасибо родственникам, устраивающим "качели". http://avvocato-oleg.livejournal.com/381449.html


сноска -* -если Вы помните одну из версий по делу - есть версия, что взрыв в церкви произошел в ходе разборок между тогдашними попами, учавствовавшими в земельном деребане в Запорожье, с одной стороны, и "АМСТОР" (а это Новинский, а теперь уже Новинский и Ахметов). Взрыв случился ровно через год после решения суда о возврате 1 миллиона грн. (а по факту - двух млн.!) от коррумпированых священников - бизнесюкам-амторовцам. Интересное совпадение, не так ли? Деньги Амтору так никто и не вернул. Удивительно, от чего же произшел взрыв?

***
Версія ціною в мільйон, яку не розглянули (Справа запорізьких паламарів (всі версії)

"Поруч зі знаменитим запорізьким обкомом КПУ, де встановили бюст Сталіну, є аж ніяк не примітна земельна ділянка зі слідами початку будівництва. Щоправда, помітно, що воно заморожене. На цій ділянці за адресою Героїв Сталінграду, 23 Покровська релігійна громада, якій належить Свято-Покровський храм, мала намір будувати церковні споруди. Але потім її очільники вирішили її продати одній донецькій фірмі, яка має мережу супермаркетів у Запоріжжі, за 8 000 000 грн. Фірма зробила передоплату 1 000 000 грн. Але потім Покровська громада передумала. Справа дійшла до суду ,який вирішив, що угоду купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва фундаменту має бути розірвано, а земельна ділянка має залишитися у власності Покровської релігійної громади, водночас суд постановив, що релігійна громада має повернути 1 млн грн покупцеві - торговельній мережі супермаркетів.

На запит автора цих рядків Державна виконавча служба повідомила, що у неї був наказ про стягнення 1 млн грн з релігійної громади на користь донецької фірми, але остання відкликала свою заяву в жовтні 2010 року. Ймовірно, тому, що на той час у громади не лишилося відповідного майна, адже вона передала згадану ділянку в дар іншій релігійній громаді - УПЦ МП Свято-Андріївського собору, про що красномовно свідчить рішення судді Азізбекян Т.А. з Господарського суду Запорізької області. Отже, донецька фірма піймала облизня. Покровська релігійна громада, якій належить Свято-Покровський храм, 1 млн грн так і не повернула своєму кредиторові. Хіба це не мотив для помсти?

До речі, вибух стався рівно за один рік, день в день в річницю ухвалення рішення Господарського суду про стягнення з боржника - Покровської релігійної громади 1 млн грн. Цікавий збіг, чи не так?

«Найвище керівництво країни віддало команду місцевим запорізьким силовикам негайно впіймати злочинців, - каже юрист Олег Веремієнко, - а служаки в погонах відповіли «Слухаюсь!». На місце події 4 серпня 2010 року на літаку прилетів тодішній перший заступник міністра МВС Леонід Зима, щоб особисто переконатися, що доручення глави держави буде виконано. І замість того, щоб провести повноцінне розслідування, замість відпущених законом двох місяців слідство менш ніж за сім днів забезпечило виконання наказу. Фактично слідство обрало шлях найменшого спротиву - призначення цапів-відбувайлів. Інші ймовірні та цілком вірогідні версії вибуху, які серед іншого включають у себе терористичний акт (зокрема, теракт із політичних мотивів), земельна війна з донецькою торговельною мережею, фінансова-господарська діяльність Покровської релігійної громади - власника підірваного храму (зокрема, борги перед кредиторами), внутрішньоцерковні розборки серед керівників Запорізької єпархії УПЦ МП тощо слідство навіть не розглядало, не перевіряло». (с) Юрій Луканов http://tyzhden.ua/Society/44734



Іллюстрація - заборонена картина Володимира Кузнєцова, якомога краще ілюструє справу запорізьких паламарів: попи, які тонуть зі своїми мерседесами в котлі; корумповані менти, прокурори і судді, а також міліцейські адвокати - всі зустрінуться в одному місці після смерті. Бог не фрайер, він усе бачить!

дело пономарей

Previous post Next post
Up