Шмулевич: Заяви про можливе визнання Сполученими Штатами Америки анексії Криму - повна маячня

Jul 05, 2018 00:40


Шмулевич: Заяви про можливе визнання Сполученими Штатами Америки анексії Криму - повна маячня





Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Цілком імовірно, що Дональд Трамп вимагатиме від Володимира Путіна формату «відкладеного конфлікту» щодо Криму, як це є з Придністров‘ям чи грузинськими територіями. Але про жодне визнання Заходом анексії півострова не може бути й мови.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив ізраїльський політолог Авраам Шмулевич.

«Позиція Заходу щодо російсько-українського конфлікту висловлена доволі чітко. В тому числі її висловлювали і перед майбутньою зустріччю Путіна і Трампа. Я думаю, тут немає розбіжностей між США та Європою. Ситуація наступна - Європі дуже не подобається, що в центрі континенту триває війна, тому вони зацікавлені у припиненні війни на Донбасі», - підкреслив експерт.

Власне на це і спрямовані Мінські угоди. Але Захід вважає, що вони не виконуються, оскільки досі тривають бої на сході України.

«На Путіна тиснуть, аби він в цьому сенсі пішов на поступки. Власне всі санкції спрямовані саме на те, аби змусити Путіна дотримуватись Мінських угод. Що ж стосується Криму, то це розглядається окремим питанням. Знову ж таки, «Мінськ» про Крим практично нічого не говорить», - наголосив Авраам Шмулевич.

На його думку, ситуація довкола півострова така, що це питання буде розглядатися в майбутньому. Мовляв, світ не визнає його приналежність до Росії, але це питання буде покладене в «довгий ящик».

«Така ж ситуація з невизнаним Придністров‘ям, де знаходяться російські війська, та територіями Грузії - Абхазією і Південною Осетією. Це такі «відкладені» конфлікти. У будь-якому випадку Трамп вимагатиме від Путіна цього ж і щодо Криму. Наскільки можна зрозуміти, цю позицію українське керівництво розділяє», - заявив політолог.

Іще одним питанням, яке цікавить лідера Сполучених Штатів перед зустріччю з президентом Росії, є проблема Північної Кореї.

«У Росії є доволі дієві економічні важелі, якими вона може надавити на КНДР. Позиція по Кореї - це те, що Путін може запропонувати Трампу в обмін на ту позицію по Криму, про яку я говорив. Тобто юридично не буде визнання анексії, але ніяких суттєвих дій щодо Росії через Крим не буде», - вважає фахівець.

Він переконаний, що коли Путін погодиться бодай на виведення важкої техніки з Донбасу та спільному контролі з Україною кордону, можна буде говорити про певне пом‘якшення санкцій.

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп натякав на можливість повернення Російської Федерації до «Великої вісімки» без повернення Криму в склад України.

«У Сполучених Штатах йде своя політична війна між демократами та респубілканцями, тому дуже багато було різних «вкидань». Широко роздувалась інформація щодо заявив Трампа про «російський Крим». Але жодних джерел цієї інформації не було», - запевнив експерт.

Натомість були заяви більшості західних політиків про те, що їх держави визнають Кримський півострів частиною української території.

«Тому думаю, що говорити про те, що Штати можуть визнати анексію Криму - це повна маячня. Такого в принципі не може бути», - переконаний Шмулевич.

Як повідомлялося раніше, США та РФ підтвердили місце та час проведення зустрічі лідерів країн: саміт відбудеться 16 липня у Гельсінкі. 
https://youtu.be/QocrA2AyTpw

Видео, Мои интервью, donald trump, Крым Кризис, Украинский язык, Украина, Мои тексты

Previous post Next post
Up