Як, мабуть, всі вже знають, через пів години після закінчення дебатів у США, близько 11-ї ночі, CNN видало своє опитування. За цими даними Клінтон мала 61%, Трамп 27%. Опитування ясно що недостовірне, (11ночі, 521 учвсник, більше 40% опитаних - демократи). Так воно і виявилось.
От тут (
http://www.proudcons.com/cnns-post-debate-rigged-poll-busted-here-are-the-real-results/) є з десяток інших опитувань, всі віддають перевагу Трампу, від 80% до 51%, в основному 60:40. Це все ще не цілком достовірні дані, треба чекати Геллопа і Расмусена. Вкид від CNN був, як мінімум, поспішним, але, я думаю, насправді він дав підставини для цілого дня галасу. Для чого і було зроблено.
У зв'язку з цим хотілося б тезово роз'яснити, що насправді відбувається, з точки зору інтересів України і Канади.
1. Треба дуже чітко розуміти, що Клінтон є глобалісткою, а Траип - анти-глобалістом. Я не в конспірологічному контексті, я про пакет резолюцій ООН, Agenda-21, тощо. Глобалістські ідеї включають, як основну компоненту, розмивання, і кінець кінцем, знищення національних кордонів і національних держав. Тобто у випадку України, на сам перед, розмивання і знищення кордону з Росією; у випадку Канади - кордону з США. Доречі, Трюдо вже говорить про відсутність і непотрібність канадської ідентичності. Інший аспект гдобалізму - залучення біженців чужої культури у великих кількостях, і розмивання державоутворюючого етносу. Це те, що ми спостерігаємо в Європі і в Канаді, та й у США також. Програма вся ця приречена, і звучить як марення, якби не було наочних фактів. Питання у тому, на якій стадії цю програму люди зупинять.
2. У Трампа нема чітких принципів зовнішньої політики; він марить, що можна домовитись з Путіним. Я думаю як людина прагматична він швидко, після першого ж "кидка", зрозуміє, де свої, а де чужі. У Клінтон є програма, чисто глобалістська, і є досвід перетворення Середземномор'я від Лівії до Сирії і Іраку на криваву кашу. Щодо України Клінтон продовжуватиме лінію демократичного істеблишменту, тобто - зброї не давати, давати грошей потроху. Треба враховувати, що у Фонд Клінтона зробив чималий внесок (більше 5 мільйонів) Віктор Пінчук. Тобто зпершу Україна матиме певну політичну підтримку США. Але при цьому треба розуміти, що це лише питання часу, коли хтось Путінський кине більше. Тоді доведеться начуватись.
3. Такого механізму щодо Трампу не існує, і якщо Ви прочитаєте, що існує - розшукайте першоджерело, і Ви побачите або лівий блог, або посилання на те, що Трамп продавав квартири росіянам. Ну найзапекліші можуть додати, що за візит до Москви Miss Universe Трампу заплатили, хоч це і нормальна практика. Я ще бачив звинувачення у тому, що Трамп хотів інвестувати в Росію, "а саме - в провынції Казахстан і Грузія". Я не жартую. Трамп справді двічі пробував увійти на російський ринок, і його двічі не пустили.
4. Зважаючи на сказане українцям не треба особливо нервуватись, а треба спокійно чистити кулемета, бо за кілька місяців ми можемо залишитись з Росією сам на сам на рік - півтора. Треба наводити порядок вдома.
Crosspost from
atytarenko.dreamwidth.org