По данным агентства ОБС, крупная межународная аудиторская фирма (900 + консультантов) участвует в масштабном проекте на Уолл-стрит, по размерам превышающем переоценку Fannie Mae несколько лет назад. Задачей является оценка влияния внезапной девальвации деривативных обязательств на состояние неназванного крупного банка, сильно "заваязанного" на
(
Read more... )
Comments 9
Reply
78 трильйонів в одному банку - це ж бюджет всієї планети (!!) причому імовірно за кілька років. Ого - а я не знав, пішов палити диплом (
Фінансові акули, які здійснюють непрозорі операції із віртуальними майбутніми платежами - мене завжди лякали. Тобто в людей на руках папери, на яких записані теоретичні умови їх влади над світом.
З цією економікою відбувається щось очевидно патологічне - що точно не вистачає кваліфікації визначити. Але якщо кращим аудиторам світу платять подвійну(!)платню - то проблема є.
Reply
Reply
Reply
Reply
Банки, в отличие от трейдеров, покупают долгосрочные деривативы как способ страховки основных фондов. Сбросить их можно всегда. Потеряет в таком случае брокер фонда акций на Stock Exchange.
Reply
Якийсь містер Пол, голова Банку скидає деривативи на 76 трлн - і дзвонить брокеру Джону і каже: Джон ти не хвилюйся все ок, просто у нас основні фонди трохи постраждали - ми підстрахувалися на всю суму, в тебе сьогодні -78 трлн сальдо.
Я телефон вимикаю про всяк випадок, прощай Джон :))
Тобто ЯК девальвують ці деривативи? Чи є ризик їх девальвації і від чого він залежить (якщо їх можна скинути в будь-який момент)?
Дякую
Reply
Leave a comment