Здається,я знайшла СВІЙ серіал. Звучить смішно,адже авторка дивиться більше 35 серіалів і щось знаходить у кожному.
Але в даному конкретному випадку (це зветься "Вічність" себто в оригіналі "Forever") всі компоненти зійшлися в одному.
Самі посудіть:
- детективна складова - присутня. Для мене це основний критерій,адже навіть легкий Devious Maids дивилась заради якої-не-якої загадки).
У «Вічності» ця частина присутня в повному обсязі: головний герой - судмедексперт, який має талант до діагностування смертей (чому так, розкрию трохи далі). Таке ми вже бачили в CSI, NCIS, Rizzoli&Isles, Body of Proof.
Йому до пари - симпатична детектив поліції (вже пахне Castle). Фото ось:
До речі, якщо дуже напружитесь, ви можете згадати цю особу в "Законі і порядку: Спецкорпус".
Ще з Castle і чорношкіра шефиня (навіть укладки і манери схожі) (тут ще можна пригадати розкішну адвокатесу з Suits - видно,зараз фішка така - ставити на керівні посади властолюбних темношкірих пантер. (примітка - фото не додаю, самі подивіться).
Ну що ж, виглядає органічно. До комплекту тут наш старий знайомий з Bones Джоель Мур (див. фото) у тому самому амплуа - такий же дивакувати коміксуватий асистент судмедексперта:
З цим аспектом наче все.
- Локація - Нью-Йорк. Вкотре впевнююсь,що це місто ніколи серіальщикам не набридне і вони (в даному випадку) знайдуть що показати з ще не зазнятого.
- Історична складова. Її могло б бути більше, але добре що не менше. Тут варто розглянути основну "фішку" серіалу - головний герой, виконавець ролі якого, до слова, був певного часу героєм моїх дівочих мрій як виконавець ролі Містера Фантастіка з Фантастичної четвірки (резиновий такий весь, пам*ятаєте?) Фоточка, прошу:
.
А Ланселота пам*ятаєте?? ООО,якийй мужчінка:
Так ось, головний герой уже 200 років тиняється по світу, неубиваємий і з цього дуже зациклений на смерті. Він не вампір, не вовкулака, не демон і навіть ним не одержимий. Його просто застрелили перший раз, а він не вмер. І з того часу колекціонує власні смерті. А ще він зациклений на своєму минулому, тому в серіях багато флешбеків вглиб на 200 років.Зроблені вони атмосферно,але на документалістику не претендують. А мені сподобались.
- І останній пункт - оточення, тобто його прийомний син 60 років,коли як самому героєві десь років (на момент смерті) 35-40.
З мінусів перших серій - вже згадувана мною в інших рецензіях спекуляція на тему емігрантів зі Східної Європи. Проте на їх захист: 1) вже не Росіяни,а українці 2) грамотно поставлена граматика і фонетика української мови хоча і з акцентом 3) це не якісь обірванці, а люди з хімічною освітою, яким небайдужа доля людства.
Ще одне з негативу - спекуляція на ДжекуРізнику (починає набридати,особливо після сольного проекту "Ripper Street").
Загалом враження після перших п*яти серій непогане, запрошую до перегляду. Особисто я хочу нову серію. І скоріше!