Чернівці гарні, кольори неприродні, ніби на телефон знімав. Приєднуюсь до попереднього дописуваяча, не роби так більше, зазвичай в тебе гарні світлини виходили.
Експерементатор) Потрібно із ФЕДом поексперементувати, щоб не було ніяких "режимів") Тільки витримка і діафрагма. Тоді ніхто наїжджати не буде) Це ти знову у Чернівці подався на честь його потрапляння у Список?
А з приводу фотошопа - стереотип. Більшість правильно витягнутих світлин ти навіть не зможеш вирізнити. От коли народ не маючи уявлення про... ну не буду кидатись наукоподібною термінологією... бере й використовує попсові ефекти, тоді виходить неправдоподібно і пошлувато. Але в будь-якому випадку ефекти твого фотіка, яким би він не був (тре якось би запам"ятати його назву:-)) значно примітивніші ніж ефекти у фотошопі. Це типу, як сталь протравлена у спрайті, у порівнянні із булатною сталлю, для надання кольору якій використали надскладні випробувані тисячоліттями технології)
Дійсно, це є одна з точок зору. Є й інші. Так, деякі професійні фотографи вважають, що максимальний ефект якості має досягатися при самому процесі фотографування шляхом відповідних налаштувань камери. А операції з зображенням у фотошопі вважають дурним тоном. Є й інші концепції, теорії, доктрини і точки зору з цього питання. Вважаю, що то - власна думка фотографа. Як від це для себе краще відчуває, так і робить.
Відповідні налаштування камери - це не ефекти, а саме налаштування (комбінації оптика-витримка-діафрагма). Звичайно живу фотографію не замінить ніщо. Але я про те, що у фотокамерах нині використовують цифрові ефекти, які опрацьовує процесор камери - фактично фотошоп в мініатюрі. В такому випадку краще скористатись справжнім фотошопом, адже оригінал краще за низькоякісну копію, та і процесор домашнього компа майже напевно значно потужніший) Інша справа оптичні ефекти й оптичні світлофільтри - я сам таке люблю, хоч і користуюсь рідко)
Ну, якщо хтось може собі дозволити сидіти годинами і коригувати у фотошопі сотні фотографій замість того, щоб працювати чи проводити час з родиною, то я собі, на жаль, такого дозволити не можу. Якщо я буду сидіти годинами над зображенням, хто ж тоді буде працювати і покращувати життя людей вже сьогодні? :)
просто з німай без усіляких ефектів, це буде краще ... стосовно годин, є програми в який ти задаєш параметри одній і все, всч решта автоматично робляться, ти тільки якщо є потреба доповнюєш ту або іншу все.
я не знаю який у тебе фотік. У всіх нормальних (зеркалках наприклад, ще знаю і не зеркалки в яких теж є) фотиках є формат RAW вньому знімають всі профі і ти хто хоче потім коригувати світлини. Звісно і розміри фоток дуже великі. Ті хто не хоче паритись знімає в JPG тільки виставляють якість від чого зависить розмір світлини.
А, ну в мене ж не зєркалка. І фотки можна робити тільки в JPG. Взагалі-то я ніколи не вважав себе фотографом і, напевне, ніколи їм не буду. Тому для мене є головним фотофіксація об'єктів. Тому буду обмежуватися тільки простими порадами (твоїми та інших друзів), які дійсно допомагають репрезентабельності фотоматеріалу :)
Reply
то я випробував новий режим на новому фотіку
Reply
Це ти знову у Чернівці подався на честь його потрапляння у Список?
Reply
До Фелікса Едмундовича є ще не скоро доросту)
Reply
Reply
Вважаю, що то - власна думка фотографа. Як від це для себе краще відчуває, так і робить.
Reply
Reply
Reply
стосовно годин, є програми в який ти задаєш параметри одній і все, всч решта автоматично робляться, ти тільки якщо є потреба доповнюєш ту або іншу все.
Reply
Reply
Reply
Reply
рав дозволяє витягувати фото про яке ти кажешь, коли погана погода, дощ, сонце, пасмурно то що ...
Reply
Reply
Ті хто не хоче паритись знімає в JPG тільки виставляють якість від чого зависить розмір світлини.
Reply
Взагалі-то я ніколи не вважав себе фотографом і, напевне, ніколи їм не буду. Тому для мене є головним фотофіксація об'єктів.
Тому буду обмежуватися тільки простими порадами (твоїми та інших друзів), які дійсно допомагають репрезентабельності фотоматеріалу :)
Reply
Leave a comment