Деякі зауваження замість концепції.

Jun 06, 2013 01:32



Не буду писати концепцію це все дуже трудомістко і складно, тут і психологія і соціологія і політика і анархія змішані до купи. Ця концепція матиме сенс і силу і буде самодостатня, як буде написана, навіть попри те що вона не стребувана. Але я кілька разів брався починати, та ніяк не виходить. Мабуть недозріла та не готова до викладення. Тож облишаю цю справу на кращі часи. Зараз обмежуся деякими загальними зауваженнями. Окремими не зібраними до купи, не упорядкованими, не вичерпними, вирвані уривки і підемо далі більш простими і земними речами.


Ми будуємо своє поселення для себе і це правильно, і так мусить бути, не виключено що крім нас воно нікому і не буде цікавим. І хай навіть весь світ буде їхати своєю дорогою, ми будемо проторювати власну, прагнути творити світ навколо нас таким яким хочемо мати. Я не знаю напевне як все буде, знаю буде дія, буде весело, цікаво і насичено, буде подорож, хто знає, можливо довжиною в життя. Наше життя в наших руках, і ніхто його нам не зробить окрім нас самих.Тобто йти треба тільки в тому випадку, якщо ти хочеш йти, незалежно від того чи є подорожні, чи немає. Звичайно з товаришами подорожувати і легше і веселіше, але

Ніхто нікому нічого не винен.

Ми хочемо домогтися збільшення своєї свободи, зорганізувати все так аби мінімізувати кількість часу який ми змушені віддавати. Ні від кого ні в чому не залежати, спробувати вискочити із цього білячого колеса системи, вирватися із лещат перенаселеного і затиснутого міста на більш вільний простір.

Ми розуміємо що спільні дії на засадах співпраці та взаємодопомоги дають більшу ефективність і вивільняють більше. І будемо прагнути цього. Проте спільнота не може і не мусить витісняти особистість. Особистості творять спільноту. Творять як інструмент для співпраці, а не як вищий уповноважений орган. Ми не сприймаємо владу навіть “власну”.

Ми не прагнемо лізти бодатися із системою, це безглуздо і шкідливо. Нашими доводами і прикладами, найкращою агітацією може стати саме наше існування, анархо-поселення, якщо воно відбудеться і являтиме собою щось цікаве і варте уваги.

Досягнення по можливості економічної автономії в самостійному задоволенні життєво нагальних потреб. Щоби зменшити залежність від систем і відповідно важелі її влади і вплив.

Деглобалізація технологій зараз і в перспективі. Тобто по можливості прагнути пристосувати ті технології і знання які нам потрібні для можливості використання їх самостійно, в межах відносно невеликої майстерні-лабораторії, обмеженої кількості людей, без глобальних промислових гігантів. Тобто щоби реально було можливо взяти і зробити власноруч від початку до кінця.

Необхідність зважувати свої потреби і можливості, доцільність і бажання витрати часу і сили для кількісного і якісного задоволення потреб. Раціональна економія.

Відповідальність як розуміння причино-наслідкових зв’язків та свідома розумна дія, а не як підконтрольність чи карність, як багато хто помилково вважає.

Займатися бізнесом краще в місті.

Бізнес має на меті отримання прибутку і цьому підпорядковує всі свої зусилля.

Бізнес звертає на себе увагу, створює заздрість, створює тих хто хотів би привласнити, підім'яти його під себе, створює конкуренцію, боротьбу, розділяє людей на тих хто отримує прибуток і тих з кого отримують прибуток.

Можливо ще щось забув, та хай йому грець... нагадається іншим разом.

свобода, воля, анархія, анархо-поселення

Previous post Next post
Up