Отой характерний різкий злам(майже під настирливим прямим кутом), що посеред леза серпа, вимальовано ретельно та з любов'ю. І рука нє дрогнула. Ну а чё? Тяга к незамутнённым истокам, всё нормально. Нема там ніякого умислу. То дурня повна. Це ж молодь, так? У цього покоління вже нема відчуття стійкої огиди до свастики. Але вони чули дзвін, та не знали де він. Вони просто знають, що для їхніх старших товаришів свастика - то шось геть страшне, ніби три літери на паркані. Але саме завдяки цьому вони на інтуітивному рівні відчувають, що носій свастики від початку позиціонує себе як носія агресії. Ну от і вважають, що намальований в такому стилі серп-молот набуває мінімальних рис здорової войовничості... Така собі неполіткоректнісь у рамках політкоректності. І взагалі, - зображати серпи-молоти в канонічно-більшовицькій графічній манері - то вже є аццтой. А так як на фотці - то вже є па-моднаму. Ех, маладьож-маладьож... Вєсна, шалят дєтішкі.
Красная кавалерия Юго-Восточного фронта, ноябрь 1919 г. Нарукавный шеврон (И эта публика учит меня
( ... )
Там якась дивна суміш розенкройцу, мальтійського хреста, вермахтівського едельвейсу та емблеми румунських ВВС за тих часів, коли вони разом із "Люфтами" геройствували в тому самому Криму.
Comments 12
Reply
Ну а чё? Тяга к незамутнённым истокам, всё нормально.
Нема там ніякого умислу. То дурня повна. Це ж молодь, так? У цього покоління вже нема відчуття стійкої огиди до свастики. Але вони чули дзвін, та не знали де він. Вони просто знають, що для їхніх старших товаришів свастика - то шось геть страшне, ніби три літери на паркані. Але саме завдяки цьому вони на інтуітивному рівні відчувають, що носій свастики від початку позиціонує себе як носія агресії. Ну от і вважають, що намальований в такому стилі серп-молот набуває мінімальних рис здорової войовничості... Така собі неполіткоректнісь у рамках політкоректності. І взагалі, - зображати серпи-молоти в канонічно-більшовицькій графічній манері - то вже є аццтой. А так як на фотці - то вже є па-моднаму. Ех, маладьож-маладьож... Вєсна, шалят дєтішкі.
Красная кавалерия Юго-Восточного фронта, ноябрь 1919 г.
Нарукавный шеврон
(И эта публика учит меня ( ... )
Reply
там ще на тому прапорі замість зірки якась суміш балкенкройцу та емблеми "Сєвєрного братства")
Reply
( ... )
Reply
Reply
Leave a comment