Після серпневого випуску про левів, який трохи розчарував мене, редакція звернула увагу читачів на глобальну проблему потепління клімату Землі. Досить об'ємна стаття з унікальними фото та ілюстраціями.
Редакція National Geographic співпрацювала з науковцями, картографами, ілюстраторами щоб розробити
модель Землі на якій розтала вся крига. Цілі країни опиняться під водою, і невідомо через скільки тисяч років знову вода відступить і температура у атмосфері почне спадати. Людина внесла непоправимі зміни у рух земного годинника, який чітко слідкував за змінами періодів потепління та похолодання.
Цікавий репортаж про Петриківку. Я ще в дитинстві займався цим народним мистецтвом і досі барвисті картини тішать мої очі. Нелегкий шлях пройшли майстри щоб зберегти своє ремесло. Особисто вважаю, що петриківський розпис можна викладати в молодших класах і на уроках малювання. Дуже доступне і творче зайняття яким може займатись кожен.
Більше в цьому номері мені не сподобалась ні одна стаття. Ні про африканських митців у Конго ні про бонобо ні про гори Антарктики.
Мова в статтях доволі незрозуміла місцями, багато запозичених слів. Коли вийшов перший номер NG Україна, мій ентузіазм і радість зробили своє діло і українське видання справило добре враження. Моя знайома ж відразу сказала що журнал ніякий і краще вже читати американське чи російське видання. Тепер я з нею починаю погоджуватись. Для експеримента спробую порівняти один випуск.